Značky > Activia

Activia

  • Značky
Activia

Activia na Slovensku

Prosím čakajte ...

Activia je značkou spoločnosti Danone , ktorá má sídlo v Paríži. História tejto firmy siaha až do roku 1919. Vtedy v Španielsku Issac Carasso vyrobil prvé jogurt pre túto firmu. Hlavným podnetom bol hromadný výskyt črevných chorôb u malých detí v Barcelone. Jogurty Danone sa pôvodne predávali na odporúčania lekárov v lekárňach. Značku Activia u nás vyrába mliekareň v Benešove. Táto jogurtová značka má blahodarný vplyv na zažívanie a upravuje trávenie. Zlepšuje kvalitu výživy a neustále podlieha nutričným výskumom.

Activia je ponúkaná v mnohých variantoch od bieleho jogurtu, bieleho sladkého jogurtu po rôzne druhy jogurtov ovocných. Activia sa predáva aj v rôznom balení. Zákazníci ju nájdu v kelímku alebo po štyroch a viac kusoch v multipacích. Activia sa dá tiež piť ako malý či veľký jogurtový nápoj. Spoločnosť Danone prichádza na trh neustále s novinkami práve u tejto rady jogurtov Activia.

Ochutnajte výrobky Activia a začnite svoj ​​deň lepšie.

Activia je ponúkaná v predajni Billa.

Značka Activia sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (Coop Jednota) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (COOP Jednota SUPERMARKET, Coop Jednota, atd.) Bardejov Bardejov () Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 34

Navigace