Značky > Danone

Danone

  • Značky
Danone

Danone na Slovensku

Prosím čakajte ...

Firma Danone vznikla už v roku 1919 v Španielsku. Pretože sa vo vtedajšej Barcelone vo veľkej miere vyskytovali črevnej choroby u detí, nadviazal Issac Carasso na dlhoročné výskumy skvelých účinkov jogurtov na ľudské zdravie a vďaka nemu sa začali vyrábať jogurty Danone. Najprv sa predávali iba v lekárňach. Neskôr firma Danone rozšírila svoje pôsobenie do Francúzska a postupom času do celého sveta.

Danone ponúka lahodné mliečne výrobky, ako sú napr jogurty biele aj ochutené, mliečne nápoje, dezerty, mliečne výrobky pre deti ai

Buďte zdraví, s firmou Danone máte istotu, že pre svoje telo robíte niečo naozaj dobré.

Upevnite svoju obranyschopnosť vďaka Actimelu či upravte svoje zažívanie vďaka Activia. Nechcú Vaše deti mliečne výrobky? Spoľahnite sa na Kostíky. Majú výbornú chuť, sú vždy doplnené niečím dobrým a skrývajú v sebe darček. Vyberte si to, čo Vám naozaj prospieva.

Túto značku zakúpite v predajni Globus, Tesco, Albert supermarket ai

Značka Danone sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (Coop Jednota, Moja Samoška) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Coop Jednota, Kaufland, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (Coop Jednota, Lidl, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (BILLA, Coop Jednota, atd.) Bardejov Bardejov (Hypernova, Lidl, atd.) Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 34

Navigace