Značky > Zentiva

Zentiva

  • Značky
Zentiva

Zentiva na Slovensku

Prosím čakajte ...

História tejto značky siaha až do roku 1488, kedy záznamy uvádzajú informácie o jednej z najstarších českých lekární vôbec "U čierneho orla" umiestnené v stredoveku na pražskej Malej Strane. Túto lekáreň zakúpil roku 1857 Benjamin Fragner a jeho syn Karel Fragner z nej vybudoval farmaceutickú továreň v dedine Dolná Měcholupy u Prahy. Na základe Benešových dekrétov sa lekáreň oddelila od továrne. Teraz sa na mieste pôvodnej továrne nachádza hlavné sídlo spoločnosti Zentiva, ktorá bola vytvorená v roku 2003. Za svoju dlhodobú činnosť sa spoločnosť, ktorá sa predtým volala Léčiva a bola jednou z najväčších jednotiek so sústredenou hromadnou výrobou liekov v celej strednej a východnej Európe, stala veľmi obľúbenou pre svoje kvalitné výrobky, ktoré pomáhajú zákazníkom od rôznych neduhov.

Zentiva ponúka cez 280 prípravkov, z ktorých 180 je na lekársky predpis a ďalšie sú voľne predajné. Zentiva to sú napr. lieky pre tráviaci trakt a metabolizmus, nervový systém, kardiovaskulárny systém a mnoho ďalších liekov, ktoré Vám uľaví od rôznych chorôb.

So značkou Zentiva budete oveľa zdravší a vitálnejší než teraz.

Zentiva je predávaná napríklad v lekárňach Dr.Max, Pharmaland, Dinarin ai

Značka Zentiva sa predáva v týchto městách:

Bánov Bánov (Lekáreň M) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Dr. Max lekáreň, Lekáreň LIPA, atd.) Banská Bystrica Banská Bystrica (Lekáreň Schneider, Lekáreň pri starej nemocnici, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (Lekáreň Ametyst, Lekáreň HELIOS, atd.) Bardejov Bardejov (Lekáreň Vinbarg, Dr. Max lekáreň, atd.)
Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Lekáreň svätej Terézie) Beluša Beluša (Lekáreň Belmedika) Bernolákovo Bernolákovo (Lekáreň LILIUM) Bojnice Bojnice (Lekáreň Notre Dame) Bratislava Bratislava (Lekáreň Sv. Anny, Lekáreň Medpharmacentrum, atd.)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 18

Navigace