Značky > Reserved

Reserved

  • Značky
Reserved

Reserved na Slovensku

Prosím čakajte ...

Reserved je poľskou značkou, ktorá svoj ​​prvý obchod otvorila v roku 2000. Teraz má svoje predajne vo viac než 12 krajinách. Reserved ponúka módu pre ženy, mužov a deti.

Skvelé odevy a doplnky značky Reserved sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú veľmi príjemné na nosenie. Táto značka má vždy niečo navyše. Aj ten najnáročnejší zákazník pri vstupe do predajne tejto značky ihneď zahliadne to pravé práve pre neho, pretože tovar je vždy prehľadne usporiadané. Atmosféra obchodíkov Reserved je veľmi príjemná, zákazník si môže všetko v kľude a pohodlne vyskúšať.

Navštívte Reserved a vyberte si zo širokej škály tovaru. Reserved ponúka napr nohavice, tričká, blúzky, košele, kraťasy, sukne, bundy, saká, šaty, spodnú bielizeň a mnoho ďalšieho.

Reserved je ponúkaná vo svojej značkovej predajni.

Značka Reserved sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (RESERVED Europa Shopping Center) Bratislava Bratislava (RESERVED Eurovea Galleria, Shopping Palace Zlaté Piesky, atd.) Dunajská Streda Dunajská Streda (RESERVED Aquario Shopping Center) Košice Košice (Reserved) Michalovce Michalovce (Reserved)
Nitra Nitra (RESERVED Centro) Nové Zámky Nové Zámky (RESERVED Aquario Shopping Center) Poprad Poprad (RESERVED Forum, RESERVED Forum) Prešov Prešov (RESERVED ZOC Max) Trenčín Trenčín (RESERVED NC Laugarício, RESERVED ZOC Max)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace