Značky > Nivea

Nivea

  • Značky
Nivea

Nivea na Slovensku

Prosím čakajte ...

História značky Nivea spadá do roku 1882. Zakladateľom bol lekárnik Carl Paul Beiersdorf. Roku 1890 spoločnosť prevzal farmaceutík Dr Oskar Troplowitz. Pod jeho vedením dochádza k objaveniu unikátneho emulgátora s názvom Eucerin. Táto značka je známa po celom svete. Svoje výrobky vyrába a produkuje podľa najnovších pravidiel a noriem tak, aby boli vždy kvalitné a zodpovedali požiadavkám dnešnej modernej doby.

Nivea to je nepreberné množstvo krémov, šampónov, kondicionérov, mydiel. Táto značka ponúka aj telové mlieka a telové šampóny a mnoho ďalšieho.

Nielen že sú výrobky Nivea šetrné k vašej koži, ale aj nádherne voňajú. Stačí otvoriť kúpeľňu a ucítite nádhernú vôňu, ktorá pohltí celú miestnosť.

Nivea je vďaka nízkym cenám a naozaj skvelým výsledkom veľmi obľúbenou a predovšetkým prístupnú pre každého. Presvedčte sa aj Vy.

Zakúpte značku Nivea v predajni Farmácia - Dr Max, Hypermarket Albert, dm drogerie ai

Značka Nivea sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (Coop Jednota, TETA drogerie, atd.) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Dm Drogerie Markt, Coop Jednota, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (101 Drogerie, Moja Samoška, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (Coop Jednota, TETA drogerie, atd.) Bardejov Bardejov (Milk-Agro, dm drogerie markt, atd.) Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 39

Navigace