Značky > Longines

Longines

  • Značky
Longines

Longines na Slovensku

Prosím čakajte ...

História tejto značky sa začala datovať už v roku 1832. Vtedy sa vo švajčiarskom meste Saint-Imier začali diať takmer zázraky v technologických objavoch. V tej dobe sa však svet zameriaval skôr na eleganciu. Longines, ako prvý na svete, prišla roku 1905 s náramkovými hodinkami. Rok 1912 priniesol firme oficiálne časoměřictví všetkých Olympijských hier. Longines sa zaujímala aj o letectvo a navigácie. V roku 1960 vyvinula najtenší elektromagnetické hodinky av roku 1969 bola prvou na svete ponúkajúci kybernetické, elektronické quartzové hodinky.

Ak chcete naozaj dokonalý, spoľahlivý, dizajnovo zaujímavý a predovšetkým luxusný výrobok, obráťte sa na značku Longines. Hodinky sú unikátne a ich výroba podlieha absolútnej presnosti. Ceny za hodinky sú síce vysoké, ale oplatí sa si priplatiť, keď viete, že Longines pozdvihne Vašu spoločenskú prestíž a zvýrazní Vaše hodnoty.

Táto značka sa predáva napríklad v predajni Details, Klenoty Aurum, Klenotníctvo Présence ai

Značka Longines sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Eiffel Optic) Bratislava Bratislava (WATCH DE LUXE, WATCH DE LUXE, atd.) Dunajská Streda Dunajská Streda (Eiffel Optic) Košice Košice (Eiffel Optic, Wow, atd.) Michalovce Michalovce (Eiffel Optic)
Nitra Nitra (Eiffel Optic, Eiffel Optic) Nové Zámky Nové Zámky (Eiffel Optic) Piešťany Piešťany (Eiffel Optic) Poprad Poprad (Eiffel Optic) Prešov Prešov (Briliant, Eiffel Optic, atd.)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace