Značky > Leki

Leki

  • Značky
Leki

Leki na Slovensku

Prosím čakajte ...

Funkčnosť, kvalita a predovšetkým profesionalita sa skrýva za značkou Leki. Táto značka sa orientuje v športovom odbore a je jednotkou na zjazdové, bežecké a trekové palice. Ak chcete skutočnú originalitu a bezpečnosť kúpte si výrobky od tejto značky. Neoľutujete, len na tom zarobíte. Každá výroba nových produktov je konzultovaná s odborníkmi. Tým máte istotu, že dostávate naozaj nezávadné a perfektné výrobky.

Leki rozšírila svoj ​​sortiment o ponuku športových rukavíc a palíc pre nordic walking. Leki ďalej ponúka napríklad športové okuliare, prilby, dezodoranty a veľa ďalšieho zo svojho širokého sortimentu.

Leki je Vaša istota v každom okamihu. Staňte sa jej zákazníkom aj Vy.

Túto značku nájdete v predajni Hannah, Sportisimo ai

Značka Leki sa predáva v týchto městách:

Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Sportisimo, Sportisimo) Bardejov Bardejov (Sportisimo) Bratislava Bratislava (Sportisimo, Sportisimo) Dunajská Streda Dunajská Streda (Sportisimo) Galanta Galanta (Sportisimo, Sportisimo)
Košice Košice (Sportisimo, Sportisimo) Levice Levice (Sportisimo) Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš (Sportisimo) Martin Martin (Sportisimo) Námestovo Námestovo (X - SPORT BICYKLE PETER VASEK, X - SPORT BICYKLE PETER VASEK)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace