Značky > kika

kika

  • Značky
kika

kika na Slovensku

Prosím čakajte ...

kika to je nádherný nábytok za skvelé ceny. Prvý obchodný dom kika bol otvorený vo Viedni roku 1973. Ďalšie obchodné domy potom boli otvorené o rok neskôr a to v okolí Viedne a postupom času si našla táto spoločnosť miesta v rôznych kútoch Rakúska. Roku 2005 otvorila i najväčší obchodný dom s nábytkom v Chorvátsku - Zábřehu. Firma kika zavítala aj k nám do Českej republiky a teší sa nebývalého záujmu. U tejto značky zoženiete všetko, čo potrebujete do svojej domácnosti.

kika ponúka napr sedacie súpravy, postele, stoly, stoličky, obývacie steny, záclony, závesy, obliečky, obrazy, koberce, dekoračné doplnky ako sú napr obrúsky, sviečky, prestieranie a ďalšie a ďalšie tovar zo svojho veľmi širokého sortimentu, z ktorého si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

kika to je potešenie pre oči, dušu i Vašu peňaženku. Značka kika ponúka množstvo akcií pre svojich zákazníkov vrátane rôznych zliav, vďaka ktorým ušetríte aj Vy. Príďte sa pozrieť do predajne kika a budete sa cítiť skvele.

Túto značku ponúka jej značková predajňa.

Značka kika sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (Coop Jednota) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (BILLA, Coop Jednota, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (Kika Nábytok Slovensko, Coop Jednota, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (Coop Jednota, BILLA, atd.) Bardejov Bardejov () Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 33

Navigace