Značky > Holba

Holba

  • Značky
Holba

Holba na Slovensku

Prosím čakajte ...

História tejto značky sa datuje do roku 1874, kedy bol založený Jozefom Mullschitzkým malý pivovar, ktorý sídlil v Hanušovice a volal sa Brauerei von Mullschitzký & Comp. zu Hannsdorf - Halbseit. Na začiatku dvadsiateho storočia vyrábala spoločnosť niekoľko druhov pív - Hannsdorfer Pils, Kaiser Marzena, Sudetenbräu, Johnsdorfer Bock a Porter. Prvá svetová vojna rozkvetu firmy nepriala. Roku 1918 sa zmenil názov pivovaru na Severomoravská pivovar a sladovňa, akciová spoločnosť v Šumperku. Počas druhej svetovej vojny fungoval pivovar bez prerušenia. Roku 1984 prichádza na trh legendárny Šerák 11 °. Roku 2002 začala firma s projektom zameraným na obnovu pivovarských rybníkov, čo bol významný ekologický počin. Vďaka tomu sa do okolia vrátili živočíchy, ktorí tu boli len veľmi málo k videniu.

Holba je súčasťou pivovarníckej skupiny so sídlom v Přerove. Do tejto skupiny patrí aj pivovar Litovel a Zubr.

Doprajte si lahodnú chuť piva holba či pri posedení s priateľmi či len tak doma. Uvidíte, že sa razom ocitnete v čistom svete plnom skvelej chuti. Potešte svoje chuťové bunky a doprajte im to najlepšie, čo táto značka ponúka. Pivo holba Vám zdvihne náladu.

Táto značka je predávaná v predajni Globus a mnohých ďalších supermarketoch.

Značka Holba sa predáva v týchto městách:

Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Kaufland) Banská Bystrica Banská Bystrica (Tesco Expres, Kaufland, atd.) Bardejov Bardejov (pharmacy Dr.Max) Bratislava Bratislava (Tesco Express, Supermarket BILLA, atd.) Brezno Brezno (Tesco)
Bytča Bytča (Supermarket BILLA) Čadca Čadca (Tesco, Supermarket BILLA) Čaňa Čaňa (Tesco) Detva Detva (Tesco, Slovenská sporiteľňa A. Bernoláka) Dolný Kubín Dolný Kubín (Tesco)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 10

Navigace