Značky > Botas

Botas

  • Značky
Botas

Botas na Slovensku

Prosím čakajte ...

Firma Botas bola založená v roku 1949. Od roku 1963 sa vyrába obuv pod značkou Botas. V 70. rokoch bol v Skutkoch postavený nový výrobný závod. Produkcia značky Botas sa rozšírila do 35 krajín celého sveta (napr. do Anglicka, Francúzska, Nemecka, Nórska, Švédska, Fínska, Kanady, USA, Austrálie či na Nový Zéland). Najväčším odberateľom firmy Botas bol Sovietsky zväz.

Precízne prevedenie topánok značky Botas vás zaujme hneď pri prvom skúšaní. Ľahkosť a kvalita materiálu Vás nadchne a zanechá vo Vás pocit sebaistoty. Buďte ako celá rada slovenských športovcov (napr. Čáslavská, Jiří Raška a i.) a zakúpte topánky značky Botas.

Botas ponúka predovšetkým športové topánky a doplnky pre letné a zimné športy (napr. volejbal, nohejbal, squash, tenis, futbal, gymnastika). Ďalej potom pod touto značkou zakúpite obuv pre orientačný beh či obuv pre turistiku a voľný čas a ďalšie.

Značku Botas ponúka predajňa Baťa.

Značka Botas sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Baťa) Bardejov Bardejov (Baťa) Bratislava Bratislava (Baťa, Baťa, atd.) Dunajská Streda Dunajská Streda () Košice Košice (Baťa)
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš (Bata) Lučenec Lučenec (Baťa) Martin Martin () Michalovce Michalovce (Baťa) Nitra Nitra (Baťa)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace