Značky > Airwalk

Airwalk

  • Značky
Airwalk

Airwalk na Slovensku

Prosím čakajte ...

Pôvodne skateové značka Airwalk má pre svojich zákazníkov široký sortiment odevov, obuvi a doplnkov. Táto športová značka vznikla v Colorade roku 1986. Založil ju Bill Mann, George Yohn a Jess Lagundo. Táto značka bola sponzorom profesionálnych skateových športovcov. Vďaka veľkej obľúbenosti tejto firmy vzrástol dopyt po ďalších výrobkoch a na trh prišli aj topánky snowboardové. Ďalej to bolo oblečenie a doplnky. Od roku 2004 sa značka vracia k svojim začiatkom a orientuje sa opäť na skate.

Airwalk ponúka napr čiapky, nohavice, tričká, tielka a i.

Chcete ísť s dobou? Máte radi športové tip oblečenie? Airwalk je tu pre Vás.

Potrebujete sa cítiť skvele v každej situácii? Airwalk Vám zdvihne sebavedomie a bude stále s Vami. Nenechajte si túto značku prekĺznuť medzi prstami. Je totiž jedinečná.

Airwalk nájdete v predajni Reno obuv.

Značka Airwalk sa predáva v týchto městách:

Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Deichmann, Deichmann) Banská Bystrica Banská Bystrica (Deichmann, Humanic) Bardejov Bardejov (Deichmann) Bratislava Bratislava (Deichmann, Deichmann, atd.) Čadca Čadca (Deichmann)
Dolný Kubín Dolný Kubín (Deichmann, Deichmann) Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom (Deichmann) Dunajská Streda Dunajská Streda (Deichmann) Galanta Galanta (Deichmann) Hlohovec Hlohovec (Deichmann)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 5

Navigace