Žilinský kraj > Žilina > Aupark Žilina

Aupark Žilina

Popis lokácie
Aupark Žilina

Aupark Žilina obchody a predajne

Najväčším nákupným centrom v Žiline je s predajnou plochou 25000m2 a počtom prevádzok 119, najväčším nákupným centrom v krajskom meste Žilina.

A čo všetko v nákupnom centre nájdete? Obľúbené sú butiky s trendy módou, fashionisti určite neobídu značky ako Mango, Guess, New Yorker, obľúbený je český pietro filippi či špecialista na pánsku módu ALAIN DELON. K novému módnemu kúsku sa vám bude hodiť nejaký štýlový módny doplnok z niektorého butiku s doplnkami. Pre nákup potravín si vyberte spoľahlivého partnera s prvoutriednymi potravinami a skvelými cenami, akým je BILLA. Využiť môžete aj služby kaderníctva, očnej optiky, cestovnej kancelárie, mobilných operátorov aj bankových subjektov. V Auparku nájdete aj prevažne prevádzky rýchleho občestvenia a kaviarne.

Otváracie hodiny nákupného centra AUPARK sú denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou supermarketu Billa. Pre váš dokonalé pohodlie Aupark ponúka bezplatné parkovanie priamo pred centrom. Ďalšími službami, ktoré môžete bezplatne využiť je detský kútik, prebaľovacia miestnosť, požičovňa kočíkov i WIFI pripojenie. S akýmkoľvek problémom vám ochotne poradia pracovníčky Infopultu.

Adresa Aupark Žilina:
Veľká okužná 59A
010 01 Žilina

Kontakty:
Telefon: +421-41-32 13 411
Web:
E-mail: info.zilina@aupark.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Aupark Žilina v Žiline

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Aupark Žilina. To nájdete na adrese Veľká okužná 59A, 010 01 Žilina. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Alain Delon

Alain Delon Žilina, Veľká okužná 59A

Predajne Alain Delon ponúkajú kvalitné a značkové oblečenie pre pánov, elegantné obleky, ale aj voľnočasové oblečenie, módne doplnky a iné.

Predávané značky: Alain Delon, Vigoss, Richi

Albi

Albi Žilina, Veľká okužná 59A

V predajni Albi nájdete darčekové predmety, rôzne doplnky a produkty vhodné ako darček, ktorý zaručene poteší. Nájdete tu aj veľký výber blahoželaní do obálok, baliaci sortiment a iné.

Predávané značky: Horma, Integraf, Tactic, Clementoni, Avery a ďalšie

Allea

Allea Žilina, Veľká okužná 59A

Zavítajte do novootvorenej predajne koženého tovaru a koženej galantérie, s názvom Allea, kde nájdete široký sortiment vysoko kvalitnej koženej galantérie, kožených kabeliek, peňaženiek, opaskov a mnohého iného tovaru. Kretívny dizajn kožených do ...

Predávané značky: allea

ALLTOYS

ALLTOYS Žilina, Veľká okužná 59A

Hľadáte atraktívne moderné hračky pre svoje deti? V predajniach Alltoys po celom Slovensku možete vyberať z mnohých druhov i značiek hračiek, spoločenských hier, klasických hier, detských potrieb a textilu. Všetky deti Alltoys milujú.

Predávané značky: Disney, Stabilo, Iron Man, Garfield, Barbie a ďalšie

Apple Premium Reseller

Apple Premium Reseller Žilina, Veľká okužná 59A

Exkluzívna predajňa svetovo populárnej značky Apple. V našej predajni zakúpite všetky dostupné modely a produtky spoločnosti Apple, nikomu nemusím hádam predstavovať iPod, iPad, iPhone a či jedinečné a najlepšie počítače spoločnosti Appl ...

Predávané značky: Apple

Aura Café

Aura Café Žilina, Veľká okužná 59A

Kaviareň Aura Café Vám ponúka veľký výber teplých a studených nápojov, miešané nápoje a drinky, ale aj niečo pod zub. Nájdete je tu milú obsluhu a príjemný interiér, príďte na kávu či drink do Aura Café

Autoumyváreň Car Wellness

Autoumyváreň Car Wellness Žilina, Veľká okužná 59A

Zverte svoj automobil do rúk skutočných odborníkov v ručnej autoumývarni Car Wellness. Autoumyváreň Car Wellness využíva len ekologické postupy a čistiace prostriedky, najmodernejšie postupy v tejto oblasti. Možnosť objednania vopred.

Bagetéria

Bagetéria Žilina, Veľká okužná 59A

Máte malý hlad? Vyskúšajte novootvorenú prevádzku rýchleho občerstvenia s jednoduchým názvom Bagetéria, kde si môžete vybrať z ponuky našich obľúbených bagiet a obložených sendvičov, alebo si nechať pripraviť variáciu presne podľa vašich ...

Bagger

Bagger Žilina, Veľká okužná 59A

Bagger je výrobca kvalitných a moderných kožených doplnkov z najlepších materiálov. Nájdete tu opasky, peňaženky či brašne, ale aj tašky, kabelky a mnoho iného.

Predávané značky: Cromia, Guidi, Scheilan, Effedi, Gilda Tonelli a ďalšie

Bepon

Bepon Žilina, Veľká okužná 59A

Bepon je predajňa pančuchového a ponožkového tovaru prvotriednej kvality. Zakúpiť si môžte tiež spodné a nočné prádlo pre ženy i mužov, módne doplnky a iné.

Predávané značky: Bepon, Omsa, Sisi, Golden lady

Predchádzajúci 1 2 ... 17

Navigace