Žilina - Žilinský krajZnačkové prodejny a obchody v Žiline

Žilinský kraj > Žilina

Žilina

Ostatné

Predajne   >   Ostatné

Výrobky a služby používame takmer každý deň. Všetky vekové generácie sa bez nich nezaobídu a vzhľadom k tomu, že na trhu je ich veľké množstvo je z čoho si vyberať. Či už sa týkajú čohokoľvek, máte istotu, že si môžete zvoliť pre vás sto najlepšie. Občas sa samozrejme stane, že človek si zvolí niečo zlé, ale druhýkrát tú istú chybu už neurobí a všetko si riadne preverí. V obchodoch, predajniach a v ďalších firmách a spoločnostiach si môžete zaobstarať naozaj, na čokoľvek si spomeniete. Nie je dobré nechávať všetko na poslednú chvíľu, ale najlepšie je si všetko riadne premyslieť a potom nakúpiť. Ak potrebujete šetriť, potom môžete využiť výhodných ponúk, ktoré sa na vás rovnako tak hrnú zo všetkých strán a tým urobiť radosť nielen sebe, ale napríklad aj vašej rodine. Oslavy, sviatky, narodeniny, to všetko chce ten pravý darček. Ženy majú rady šperky, kozmetiku, oblečenie či darčekové poukazy na masáže. Muži potom niečo drsnejšieho ale rovnako nápadného ako napríklad golfové palice, obuv, športové odevy, potreby pre domácich majstrov a iné. Po náročných nákupoch v obchodoch si môžete všetci spoločne zájsť do reštaurácie, kde sa o vás postarajú kuchári a vykúzlia pred vami vynikajúce variácie jedla a pitia, na ktorých si určite pochutnáte. S priateľmi môžete zájsť napríklad na bowling alebo len tak na kávu či do cukrárne. Porozprávajte sa o tom, čo vás trápi a z čoho máte radosť a predovšetkým si od každodenného zhonu odpočiňte. Iste si to zaslúžite. S deťmi zájdite na zmrzlinu a do hračkárstva, kde si môžu pohrať v hracom kútiku a budú rovnako spokojné ako vy.

Adlo

Adlo Žilina, Dolný Val 19

Spoločnosť ADLO ponúka bezpečnostné dvere spĺňajúce všetky EU normy a certifikáty odolnosti voči vlámaniu za veľmi prijateľné ceny. Má sieť svojich podnikových predajní po celom Slovensku a v 6 krajinách Európy. Okrem bezpečnostných dverí ponúka ...

Predávané značky: Adlo

Albi

Albi Žilina, Veľká okužná 59A

V predajni Albi nájdete darčekové predmety, rôzne doplnky a produkty vhodné ako darček, ktorý zaručene poteší. Nájdete tu aj veľký výber blahoželaní do obálok, baliaci sortiment a iné.

Predávané značky: Horma, Integraf, Tactic, Clementoni, Avery a ďalšie

alza

alza Žilina, Hlinská 27

Alza a.s.najväčší obchod s počítačmi a elektronikou, pobočka Žilina. Sortiment spoločnosti tvoria počítače, PC doplnky, komponenty, elektronika, domáce elektro, softvér a e-knihy, hračky a hry, parfémy a kozmetika, kuchynský riad, šport a papiern ...

Predávané značky: Fujifilm, Emgeton, JVC, Olympus, Baumatic a ďalšie

Ambiente

Ambiente Žilina, Vysokoškolákov 52

V predajni Ambiente nájdete veľký výber antialergických matracov, paplónov a podušiek. Nájdete tu aj celé posteľné súpravy, prehozy a plachty a nechýba ani veľký výber doplnkov!

Predávané značky: Ambiente

Autosklo Hornet

Autosklo Hornet Žilina, Prielohy 979/10

Autosklo Hornet je prevádzka, kde nájdete opravy autoskiel, výmena skiel či iné úpravy, fólie a iné.

Predávané značky: Hornet

Autoumyváreň Max

Autoumyváreň Max Žilina, Prielohy 979/10

Ako už samotný názov prezrádza, tu nájdete kompletnú starostlivosť o čistotu Vášho auta. V ponuke nájdete služby ako umývanie, čistenie exteriéru aj interiéru vozidla, všetko v najlepšej kvalite a za rozumné ceny.

BLACK RED WHITE nábytok

BLACK RED WHITE nábytok Žilina, Vysokoškolákov 31A

Nábytok BLACK RED WHITE zaručuje široký výber kvalitného nábytku pre každého zákazníka. Firma predáva kvalitný nábytok a určuje módne trendy v nábytku a bytových doplnkoch. Sortiment pozostáva z ponuky kuchýň, stoličkového štúdia, obývačiek, čalú ...

Predávané značky: BLACK RED WHITE

Creativ

Creativ Žilina, Vysokoškolákov 52

V tejto predajni nájdete darčekové predmety a doplnky vhodné ako dekorácia do interiéru, alebo exteriéru. Nájdete tu veľký výber tovarov – drobností, ktoré zaručene potešia!

Predávané značky: Creativ

Curaprox smile shop

Curaprox smile shop Žilina, Veľká okužná 59A

Od mája roku 2013 nájdete predajný stánok spoločnosti Curaprox Smile Shop aj v nákupnom centre Aupark. Starostlivosť o vaše zuby a ďasná nebola nikdy jednoduchšia. Príďte si vybrať z ponuky značkových zubných kefiek a príslušenstva a zub ...

Predávané značky: Curasept, Curaprox

Delikateso

Delikateso Žilina, Veľká okužná 59A

Delikateso je predajňa plná čokolády a sladkostí, cukroviniek a dezertov, ale nájdete tu aj čaje, kávu, exkluzívne vína, koňaky a iné alkoholické nápoje. Tiež si môžte dať zostaviť darčekový kôš na rôzne príležitosti.

Predávané značky: Neuhaus, After Eight, Michel Cluizel, Niederegger, Villars a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 10

Navigace