Trnavský kraj > Trnava > ZOC Max Trnava

ZOC Max Trnava

Popis lokácie
ZOC Max Trnava

ZOC Max Trnava obchody a predajne

V zábavno- obchodnom centre MAX na ulici Ferka Urbánka 11 nájdete na dvoch poschodiach, viac ako 80 obchodných prevádzok. Už hneď pri vstupe nájdete veľký supermarket BILLA, kde kúpite najčerstvejšie potraviny na váš stôl.

Ak radi nakupujete štýlové, módne oblečenie, z Maxu určite neodídete naprázdno. Skúste navštíviť niektorý z obľúbených butikov, ako Benetton, Kenvelo, Lee Cooper, Bepon či Alpine Pro, ktorý sa špecializuje na predaj športového oblečenia a doplnkov. Využiť môžete aj tri bankomaty, a to VÚB, Tatrabanku a IstroBanku. Vačšinu kaviarní a prevádzok kde sa môžete občerstviť nájdete na prvom poschodí, spomenieme napríklad bagetériu, čínske bistro či taliansku pizzériu. Na druhom poschodí sa nachádza aj CINEMAX s niekoľkými sálami, kde si vychutnáte neopakovateľné filmové zážitky.

Nákupné centrum Max je otvorené denne od 9.00 do 21.00 hodiny a okrem toho že môžete bezplatne zaparkovať, pokojne využite aj bezplatné WC, WIFI pripojenie, bezbariérový prístup.

Adresa ZOC Max Trnava:
Ul. Ferka Urbánka 11
817 01 Trnava

Kontakty:
Telefon: +421 33/553 34 10
Web:
E-mail: trnava@ocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Trnava v Trnave

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Trnava. To nájdete na adrese Ul. Ferka Urbánka 11, 817 01 Trnava. Väčšina obchodov má otvorené od 9.00 do 21.00.

Alza.sk

Alza.sk Trnava, Starohájska 7644/9A

V tejto predajni nájdete hlavne počítače a notebooky, no tešiť sa môžete aj na bohatý výber príslušenstva, náhradných dielov a doplnkov. Nájdete tu aj kvalifikované poradenstvo a servis.

Predávané značky: Intel, Shark, Apple, Acer, HP a ďalšie

Bepon

Bepon Trnava, Ferka Urbánka

Predajňa Bepon ponúka svojim zákazníčka a zákazníkom veľký výber pančuchového a ponožkového tovaru. Okrem toho tu nájdete aj ponuku spodnej bielizne, či nočného prádla pre ženy i mužov.

Predávané značky: Golden lady, Sisi, Omsa, Bepon

Billa supermarket

Billa supermarket Trnava, Ferka Urbánka 7530/9

Príďte nakúpiť čerstvé potraviny na váš stôl počas svojich nákupov v zábavno-nákupnom centre Max v Trnave!

Predávané značky: Šariš, Orion, Veselá Pastierka, Pribináček, Borges a ďalšie

BioDiaCelia - BIO obchod a potraviny - OC MAX

BioDiaCelia - BIO obchod a potraviny - OC MAX Trnava, Ferka Urbánka 7556/11

V predajni BIODIACELIA nájdete rozmanitý sortiment biopotravín, ktoré sú najvyššej možnej kvality, bez pridania zbytočného cukru a éčok. Mnohé produkty vyrobené bez chemických procesov, len prírodnou cestou. Sortiment biokozmetiky, vitamínov a vý ...

Brloh

Brloh Trnava, Ferka Urbánka 7556/11

V predajni Brloh si na svoje prídu hlavne milovníci počítačových a konzolových hier. Nájdete tu veľký výber hier a doplnkov, herné novinky, ale aj overené klasiky, nechýba kvalifikované poradenstvo a servis.

Predávané značky: PlayStation, Nintendo, Gameboy, Sony

Caffe MAX

Caffe MAX Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Caffe MAX Vás pozýva na príjemné posedenie pri káve, či inom nápoji v príjemnom prostredí a s kvalitnou obsluhou. Budete sa tu cítiť naozaj dobre, neváhajte a navštívte túto kaviareň.

CCC

CCC Trnava, Kollárova 555/20

V CCC zákazníci nájdu obuv za priaznivé ceny. Môžu si vyberať z pestrej ponuky kvalitnej obuvi od celých topánok, poltopánok, tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi, ale aj elegantných topánok, lodičiek, balerín, sandál, šľapiek. Všetky topánky ...

Predávané značky: Fairies, Magic Lady, Cesare Cave, Walky, Nylon Red a ďalšie

Cinemax

Cinemax Trnava, Ferka Urbánka 7556/11

Cinemax je sieť moderných multikín, kde si môžte vychutnať filmové predstavenia vo veľkých kinosálach. V kinách sú použité najmodernejšie technológie v oblasti reprodukcie zvuku a obrazu, pre najlepší zážitok z pozerania filmu.

Predávané značky: Cinemax

ČSOB Bank branch

ČSOB Bank branch Trnava, Ferka Urbánka 11

ČSOB patrí k najvýznamnejším poskytovateľom bankových a finančných služieb u nás a v Českej republike. Vo svojej pobočke Vám ponúka svoje služby, poradenstvo a zmenáreň.

Dráčik

Dráčik Trnava, Ferka Urbánka 11

Dráčik je predajňa detských potrieb a textilu, no okrem veľkej ponuky týchto výrobkov máte k dispozícií aj hry, hračky a doplnky pre najmenšie, ale aj tie staršie deti.

Predávané značky: Technic, Baby Born, Baby Annabell, My meebas, Atlantis a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 12

Navigace