Trnavský kraj > Trnava > ZOC Max Trnava

ZOC Max Trnava

Popis lokácie
ZOC Max Trnava

ZOC Max Trnava obchody a predajne

V zábavno- obchodnom centre MAX na ulici Ferka Urbánka 11 nájdete na dvoch poschodiach, viac ako 80 obchodných prevádzok. Už hneď pri vstupe nájdete veľký supermarket BILLA, kde kúpite najčerstvejšie potraviny na váš stôl.

Ak radi nakupujete štýlové, módne oblečenie, z Maxu určite neodídete naprázdno. Skúste navštíviť niektorý z obľúbených butikov, ako Benetton, Kenvelo, Lee Cooper, Bepon či Alpine Pro, ktorý sa špecializuje na predaj športového oblečenia a doplnkov. Využiť môžete aj tri bankomaty, a to VÚB, Tatrabanku a IstroBanku. Vačšinu kaviarní a prevádzok kde sa môžete občerstviť nájdete na prvom poschodí, spomenieme napríklad bagetériu, čínske bistro či taliansku pizzériu. Na druhom poschodí sa nachádza aj CINEMAX s niekoľkými sálami, kde si vychutnáte neopakovateľné filmové zážitky.

Nákupné centrum Max je otvorené denne od 9.00 do 21.00 hodiny a okrem toho že môžete bezplatne zaparkovať, pokojne využite aj bezplatné WC, WIFI pripojenie, bezbariérový prístup.

Adresa ZOC Max Trnava:
Ul. Ferka Urbánka 11
817 01 Trnava

Kontakty:
Telefon: +421 33/553 34 10
Web:
E-mail: trnava@ocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Trnava v Trnave

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Trnava. To nájdete na adrese Ul. Ferka Urbánka 11, 817 01 Trnava. Väčšina obchodov má otvorené od 9.00 do 21.00.

Altero

Altero Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Altero je predajňa obuvi, kde si na svoje prídu ženy aj muži. Nájdete tu veľký výber celoročnej a sezónnej obuvi v rôznych kolekciách. Nechýba ani množstvo doplnkov a výrobky koženej galantérie.

Predávané značky: Delfin, Lissa, Krisbut, Altero, Syrena a ďalšie

AUTODRIFT

AUTODRIFT Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Predajňa AUTODRIFT ponúka svojim zákazníkom predaj autosúčiastok a náhradných autodielov do osobných automobilov všetkých druhov a značiek. Okrem iného sa zaoberá aj prenájmom osobných automobilov formou požičovne alebo formou operatívného leasin ...

Benetton Outlet

Benetton Outlet Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Benetton Vám ponúka exkluzívnu módu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a in v každej situácií. Na svoje si tu prídu ženy aj muži, určite Vás osloví veľká ponuka voľnočasového a elegantného oblečenia, a nezabudnite na doplnky!

Predávané značky: Benetton

Bepon

Bepon Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Predajňa Bepon ponúka svojim zákazníčka a zákazníkom veľký výber pančuchového a ponožkového tovaru. Okrem toho tu nájdete aj ponuku spodnej bielizne, či nočného prádla pre ženy i mužov.

Predávané značky: Golden lady, Sisi, Omsa, Bepon

Billa

Billa Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Príďte nakúpiť čerstvé potraviny na váš stôl počas svojich nákupov v zábavno-nákupnom centre Max v Trnave!

Predávané značky: Šariš, Orion, Veselá Pastierka, Pribináček, Borges a ďalšie

BioDiaCelia

BioDiaCelia Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

V predajni BIODIACELIA nájdete rozmanitý sortiment biopotravín, ktoré sú najvyššej možnej kvality, bez pridania zbytočného cukru a éčok. Mnohé produkty vyrobené bez chemických procesov, len prírodnou cestou. Sortiment biokozmetiky, vitamínov a vý ...

Body World

Body World Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Rozmanitý výber výživových doplnkov, vitamínov a výživy pre športovcov vám prináša Body World v zábavno-nákupnom centre Max v Trnave. Profesionálny personál je tu pre vás každý deň od 9tej do 21vej hodiny.

Predávané značky: Penco, Nutrend, Multipower, ATP, Amix

Brloh

Brloh Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

V predajni Brloh si na svoje prídu hlavne milovníci počítačových a konzolových hier. Nájdete tu veľký výber hier a doplnkov, herné novinky, ale aj overené klasiky, nechýba kvalifikované poradenstvo a servis.

Predávané značky: PlayStation, Nintendo, Gameboy, Sony

Caffe MAX

Caffe MAX Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

Caffe MAX Vás pozýva na príjemné posedenie pri káve, či inom nápoji v príjemnom prostredí a s kvalitnou obsluhou. Budete sa tu cítiť naozaj dobre, neváhajte a navštívte túto kaviareň.

CCC

CCC Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

V CCC zákazníci nájdu obuv za priaznivé ceny. Môžu si vyberať z pestrej ponuky kvalitnej obuvi od celých topánok, poltopánok, tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi, ale aj elegantných topánok, lodičiek, balerín, sandál, šľapiek. Všetky topánky ...

Predávané značky: Fairies, Magic Lady, Cesare Cave, Walky, Nylon Red a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 12

Navigace