Trnavský kraj > Trnava > OC Galéria Trnava

OC Galéria Trnava

Popis lokácie
OC Galéria Trnava

OC Galéria Trnava obchody a predajne

Ak radi spájate príjemné s užitočným a šetríte svojím drahocenným časom, príďte si po svoj nákup do nákupného centra OC Galéria na Veternej ulici v Trnave. Pri nákupe potravín, v nonstop otvorenom hypermarkete Tesco, si môžete omrknúť najnovšie módne kolekcie mnohých populárnych značiek.

V obchodnom centre Galéria si určite vyberiete nejaký chic módny kúsok značiek ako Bepon, Wrangler Lee alebo nový pár topánočiek od Humanicu. Mnohých návštevníkov zaiste potešia darčekové predajne, prevádzky ako Pet Center, Body Basics, FAnn Parfumérie. Okrem toho v Galérii nájdete aj prevádzku Slovenskej pošty, pobočky bankových subjektov- Tatrabanka a Prvá Stavebná Sporiteľňa. Chvílky oddychu si vychutnáte v niektorej z kaviarní alebo prevádzok rýchleho občerstvenia.

Pre zákazníkov je pripravených bezplatných 625 parkovacích miest priamo pred nákupným centrom, otváracia doba je denne od 9.00 do 21.00 hodiny.

Adresa OC Galéria Trnava:
Veterná 40
917 01 Trnava

Kontakty:
Telefon: +421 33 5936 484
Web:
E-mail: info@ocgaleria.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Galéria Trnava v Trnave

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre OC Galéria Trnava. To nájdete na adrese Veterná 40, 917 01 Trnava. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Bepon

Bepon Trnava, Veterná 7310/40

V predajni Bepon nájdete pančuchový a ponožkový tovar v rôznych kolekciách. Okrem toho nechýba ani veľký výber dámskeho, ale aj pánskeho spodného a nočného prádla a doplnkov.

Predávané značky: Bepon, Omsa, Golden lady, Sisi

Bubbleology

Bubbleology Trnava, Veterná 40

Mliečne a ovocné čaje Bubble Tea pochádzajú z ostrova Taj wan, kde patria k najobľúbenejším nápojom. V našich prevádzkach sa podávajú teplé i studené v mnohých príchutiach, každý obsahuje tapiokové perly, ktoré ľahko vysajete slamkou. Do ...

Cafe Casa Mia

Cafe Casa Mia Trnava, Veterná 40

V kaviarni Cafe casa mia zákazník nájde znamenité kávy z rôznych kútov sveta, takže sa oplatí ju navštíviť. Okrem lahodnej kávy ponúka ešte aj príjemné posedenie. Kaviareň Cafe casa mia vie úspešne osloviť všetkých zákazníkov, mladých, starých, n ...

Cleaning Flash

Cleaning Flash Trnava, Veterná 7310/40

Čistiareň Blesk Vám rýchlo, spoľahlivo a hlavne kvalitne vyčistí Vaše oblečenie počas Vašich nákupov. Nájdete tu odborníkov, ktorý používajú najmodernejšie technológie a čistiace prostriedky.

Dendan

Dendan Trnava, Veterná 7310/40

Mladá lifestylová značka DENDAN sa špecializuje na predaj štýlovej dámskej a pánskej konfekcie a módnych doplnkov. U nás nájdete spoločenské šaty, ale aj biznis kostýmy a saká i modely športovej elegancie. Pestrý je aj výber bižutérie, k ...

Predávané značky: Dendan

Dráčik

Dráčik Trnava, Veterná 7310/40

Dráčik je špecializovaná predajňa, kde nájdete potreby pre deti, detský a kojenecký textil a hlavne hračky pre deti všetkých vekových kategórií. V ponuke sú aj spoločenské a kartové mnoho iného!

Predávané značky: Cars, Hrady, Corgi, Lena, MB a ďalšie

Eiffel Optic

Eiffel Optic Trnava, Veterná 7310/40

V predajni očnej optiky Eiffel Optic na Vás čaká bohatý sortiment dioptrických a slnečných okuliarov, no nájdete tu aj samostatné sklá, rámy a iné. Kvalifikovaný personál Vám ochotne poradí a pomôže!

Predávané značky: Porsche Design, Zeiss, Julien, Hugo Boss, Harley Davidson a ďalšie

ExiSport

ExiSport Trnava, Veterná 40

V predajni športového oblečenia a športových potrieb si príde na svoje každý milovník športu a pohybu. V ponuke nájdete okrem veľkého výberu značkového oblečenia a obuvi aj rôzne športové náradie a iné potreby.

Predávané značky: Reebok, Exitrek, Grisport. Adidas, Wilson, Diverse a ďalšie

FAnn parfumérie

FAnn parfumérie Trnava, Veterná 7310/40

Sieť parfumérií FAnn patrí k najrozšírenejším na Slovensku. Vo svojej predajni Vám ponúka veľký výber dámskych a pánskych parfumov a vôní od renomovaných výrobcov, no okrem toho tu nájdete aj veľký výber telovej a dekoračnej kozmetiky.

Predávané značky: Laura biagiotti, Giorgio Armani, La Prairie, Givenchy, Sisley a ďalšie

Fresh point

Fresh point Trnava, Veterná 40

Prevádzka Fresh Point svojim zákazníkom ponúka nápoje z čerstvého ovocia. Najväčší dôraz kladie na kvalitu a čerstvosť produktov, z ktorých tieto ovocné šťavy vyrába. Kvalita, dobré nízke ceny, príjemný obsluhujúci personál a dobrá dostupnosť pre ...

Predchádzajúci 1 2 ... 7

Navigace