Trenčiansky kraj > Trenčín > ZOC Južanka

ZOC Južanka

Popis lokácie
ZOC Južanka

ZOC Južanka obchody a predajne

Zábavno- obchodné centrum Južanka prináša do Trenčína svieži nádych moderného nakupovania a trávenia voľného času.

V centre nájdete mnoho „no name“ obchodov s módnym, cenovo dostupným oblečením skôr pre menej náročných zákazníkov, zo známejších značiek spomeniem napríklad predajňu obuvi Altero, detských hračiek Dráčik, alebo 101Drogerie. Čerstvé potraviny pohodlne nakúpite v supermarkete Billa. Z ďalších prevádzok za zmienku stojí papierníctvo, lekáreň, predajňa zdravotníckych pomôcok, kvetinárstvo či bižutéria, ale tiež pobočka Slovenskej pošty. Vo chvíľach voľna a relaxu navštívte fitness a bowling centrum, billiardovú herňu či detské ihrisko.

Otváracia doba obchodného centra Južanka je denne od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou supermarketu Billa, ktorý je otvorený denne už od 7.00hodiny.

Adresa ZOC Južanka:
Gen. Svobodu 1
911 08 Trenčín

Kontakty:
Web:

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZJužanka v Trenčíne

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Južanka. To nájdete na adrese Gen. Svobodu 1, 911 08 Trenčín. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 19.00.

Agropredajňa

Agropredajňa Trenčín, Gen. Svobodu 1

Agropredajňa je prevádzka zameraná na predaj mlieka a mliečnych výrobkov.

ALIZ - Jazyková škola

ALIZ - Jazyková škola Trenčín, Gen. Svobodu 1

Jazyková škola ALIZ ponúka záujemcom výučbu anglického a nemeckého jazyka Callanovou metódou, vhodnou pre záujemcov všetkých vekových kategórií.. Výučbu realizuje za účasti domácich i zahraničných lektorov. Ponúkané služby sú cenovo prístupné pre ...

Altero

Altero Trenčín, Gen. Svobodu 1

Altero je predajňa obuvi, kde nájdete exkluzívnu obuv pre celú rodinu. Čaká na Vás kolekcia sezónnej aj celoročnej obuvi a nechýba ani výber doplnkov a koženej galantérie.

Predávané značky: Delfin, Krisbut, City, Lissa, Adriano a ďalšie

Amslico Metlife

Amslico Metlife Trenčín, Gen. Svobodu 1

Spoločnosť AMSLICO pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995 a odvtedy poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného, životného a úrazového poistenia pre všetkých klientov. Vysoko individuálny prístup, kvalitné poisťovacie produkty a bal ...

AR Comp

AR Comp Trenčín, Gen. Svobodu 1

AR Comp je špecializovaná predajňa, kde nájdete hlavne počítače a notebooky, no nechýba ani veľký výber príslušenstva, kvalifikovaný servis, či poradenstvo.

Predávané značky: LG, Microsoft, Asus, HP, Intel

Autoškola Horňák

Autoškola Horňák Trenčín, Gen. Svobodu 1

Autoškola Horňák sa zameriava na výcvik vodičov motorových vozidiel skupín AM, A, A1, B, C, T, B+E, C+E, školenie vodičov a kondičné jazdy. Výučbu realizujú skutoční odborníci a profesionáli z tejto oblasti. Ponúkané služby sú cenovo prístupné pr ...

Baby Koste

Baby Koste Trenčín, Gen. Svobodu 1

Baby Koste je špecializovaná predajňa, kde nájdete potreby pre deti – kočík, postieľky či autosedačky, a nechýba ani množstvo doplnkov, ktoré sa Vám a Vašim deťom iste zapáčia!

Predávané značky: Baby Koste

Bed&Bed

Bed&Bed Trenčín, Gen. Svobodu 1

Kvalitný spánok je určite dôležitou súčasťou života, a preto je nevyhnutné vybrať si kvalitnú postel, matrac a veškeré dostupné príslušenstvo. V našej predajni si môžete vybrať a zároven vyskúšať mnohé druhy kvalitných matracov a postelnej bieliz ...

Biliard a herňa Južanka

Biliard a herňa Južanka Trenčín, Gen. Svobodu 1

Biliard a herňa Južanka Vám ponúka možnosť posedieť si v príjemnom prostredí a zahrať si napr. biliard, ruletu alebo hracie automaty.

Billa

Billa Trenčín, Gen. Svobodu 1

Billa je supermarket, kde nájdete rôzny sortiment produktov ako napr. potraviny, pečivo, mliečne výrobky, ovocie a zeleninu, ale aj nápoje, alkohol, kozmetiku, potreby do domácností a iné.

Predávané značky: Želetava, Euro Shopper, Kleenex, Nestlé, Colgate a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 9

Navigace