Trnavský kraj > Piešťany > Aupark Piešťany

Aupark Piešťany

Popis lokácie
Aupark Piešťany

Aupark Piešťany obchody a predajne

Je nám ľúto, ale zatiaľ sme nestihli doplniť menovku pre nákupné centrum Aupark Piešťany v Piešťanoch.

Adresa Aupark Piešťany:
Nitrianska 7555/18
921 01 Piešťany

Kontakty:
Telefon: +421-33-7915511
Web:
E-mail: info.piestany@aupark.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Aupark Piešťany v Piešťanoch

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Aupark Piešťany. To nájdete na adrese Nitrianska 7555/18, 921 01 Piešťany. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

ALLTOYS

ALLTOYS Piešťany, Nitrianska 7555/18

ALLTOYS je predajňa plná rôznorodých hračiek, ktoré uspokoja nejedno detské želanie. Hračky sú predovšetkým od zahraničných značiek Lego, Mattel, Schleich, Hasbro a pod. Predajňa sa nachádza na prvom poschodí OC Aupark Piešťany.

Predávané značky: Hannah Montana, Garfield, Mattel, Disney, Iron Man a ďalšie

Ani-Pet

Ani-Pet Piešťany, Nitrianska 7555/18

Ak aj vy patríte k milovníkom zvierat, ktorí radi doprajú len ten najlepší tovar, potravu a doplnky aj svojim štvornohým miláčikom, určite neobíďte náš novootovrený obchod Ani-Pet, kde na vás čaká značkový sortiment chovateľských potrieb ...

Predávané značky: Hunter, Zoodiaco, Novafoods, Petsland, Imac

Bagger

Bagger Piešťany, Nitrianska 7555/18

Predajňa Bagger ponúka zákazníkom výrobky z pravej kože, koženú galantériu .

Predávané značky: Effedi, Cromia, Gilda Tonelli, Valentini, Nardini a ďalšie

Bepon

Bepon Piešťany, Nitrianska 7555/18

Predajňa pančuchového tovaru rôznych druhov, ponožky športové aj na voľné nosenie. V letej sezóne je v ponuke široký sortiment plaviek a doplnkov.

Predávané značky: Golden lady, Bepon, Omsa, Sisi

BILLA

BILLA Piešťany, Nitrianska 7555/18

Superkmarket Billa sa nachádza na prízemí OC Aupark Piešťany. Billa je predajňou potravín, zeleniny a mäsa, pečiva, nápojov ale nájdeme tu aj potreby pre domácnosť, zvieratá.

BioDiaCelia

BioDiaCelia Piešťany, Nitrianska 7555/18

Obchod BioDiaCelia ponúka zákazníkom široký výber zdravej výživy určenej nie len pre diabetikov a celiatikov. BioDiaCelia ponúka množstvo BIO potravín, výživových doplnkov a prírodnú kozmetiku. Ponúkaný sortiment dokáže s úspechom osloviť zákazní ...

Bublina

Bublina Piešťany, Nitrianska 7555/18

Bublina je darčekový obchod zaoberajúci sa predajom darčekov a tovarov pre mladých ľudí. ktorí majú v obľube nevšedné veci. Obchod sa nachádza na 1. poschodí OC Aupark Piešťany.

Predávané značky: Woody, Trudi, Sedi, Wild Republic, Nicii

Café Dias

Café Dias Piešťany, Nitrianska 7555/18

Café Dias je zaujímavým spojením kaviarňe a kníhkupectva Panta Rhei. Ponúka možnosť posedieť si pri káve v zaujímavom interiéri v spoločnosti priateľov, alebo si môžete prečítať knihu z ponuky kníhkupectva.

CCC

CCC Piešťany, Nitrianska 7555/18

Predajňa CCC prináša na slovenský trh závan svetových trendov, jedinečnosti, originality, vysokej kvality a dokonalého technologického spracovania, a to všetko za prijateľné ceny, ktoré zaiste potešia všetkých zákazníkov. Sortiment koženej galant ...

Predávané značky: CCC

Crystal skies

Crystal skies Piešťany, Nitrianska 7555/18

Crystal skies je obchod zaoberajúci sa predajom šperkov. Predajňa ponúka individuálny prístup k zákazníkom, je možné si navrhnúť vlastný originálny šperk v spolupráci s odborníkmi, alebo si zakúpiť niektorý z ponuky klenotníctva.

Predávané značky: Crystal Skies, Swarovski

Predchádzajúci 1 2 ... 9

Obchody v Piešťanoch predávajú tieto značky:

Fly London, Beko, Wendel, Bepon, Walmark, Valhrona, Kapa-Press, 5th avenue, Fa, Activia, Diverse, Emco, Brit, Moravia, Nardini, Milbona, Lučina, Niederegger, Bivoj, Kiri

Navigace