Nitriansky kraj > Nitra > OC Galéria Nitra

OC Galéria Nitra

Popis lokácie
OC Galéria Nitra

OC Galéria Nitra obchody a predajne

Obchodné centrum Galéria, je umiestnené na nábreží rieky Nitra, blízko kruhového objazdu a patrí do siete nákupných centier rovnakého názvu, ktoré nájdeme napríklad v Trnave alebo Dunajskej Strede.

V prízemnej budove Galérie na vás čakajú mnohé módne butiky, ktoré potešia skôr menej náročných zákazníkov, prinášajú cenovo dostupnú ale trendy módu pre všetky vekové kategórie. Tešiť sa môžete aj na obchody pre deti, domácnosť, obchody s elektrom, kvetinárstvo, chovateľské potreby a svadobný salón. Nákupné centrum ponúka aj pestrú paletu služieb, kľúčová služba, čistiareň, stávková kancelária a pobočka Slovenskej Pošty. Ak vás prepadne hlad, príďte ochutnať nejakú lahôdku do čínskeho bistra, amerického KFC alebo slovenskej Kolibky.

Určite mnohých zaujíma možnosť parkovania a otváracia doba Galérie Nitra. Parkovať môžete priamo pred nákupným centrom, čaká na vás presne 685 voľných parkovacích miest, otváracie hodiny Galérie sú každý všedný deň od 9.00 do 21.00 hodiny, dlhšie je otvorený supermarket Tesco.

Adresa OC Galéria Nitra:
Bratislavská 5b
949 01 Nitra

Kontakty:
Telefon: +421 376 425 994
Web:
E-mail: nitra@ocgaleria.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Galéria Nitra v Nitre

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre OC Galéria Nitra. To nájdete na adrese Bratislavská 5b, 949 01 Nitra. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

ANT FLOWER

ANT FLOWER Nitra, Bratislavská 5b

V tomto kvetinárstve na Vás čaká veľký výber živých kvetov a kytíc. Nájdete tu aj interiérové kvety, rastliny a doplnky, ale aj služby ako viazanie kytíc na rôzne príležitosti.

Asko

Asko Nitra, Bratislavská 2899/5B

V predajni nábytku Asko nájdete všetko, čo potrebujete do vybavenia interiéru, Vášho bytu či domu. Veľký výber nábytku, kobercov, matracov, bytového textilu, ale aj potrieb do domácnosti, tak isto kvalifikovaný servis, poradenstvo a mnoho iného – ...

Predávané značky: Asko

BB design - OC Gallery

BB design - OC Gallery Nitra, Bratislavská 2109/5

Tu na Vás čaká veľký výber kvetov a kytíc, ale aj moderných doplnkov a vázy do interiéru. Okrem toho máte možnosť dať si urobiť kyticu podľa vlastných požiadaviek na rôzne príležitosti.

B-Fashion

B-Fashion Nitra, Bratislavská 2109/5

Módny butik B-Fashion ponúka svojim zákazníčkam široký výber odevov a módnych doplnkov. Tešiť sa môžete na výber tričiek a nohavíc, blúzok, svetrov, ale aj spoločenských šiat a doplnkov.

Predávané značky: B-Fashion

Café Casa Mia

Café Casa Mia Nitra, Bratislavská 5b

V kaviarni Café Casa Mia máte možnosť posedieť si v zaujímavom interiéri pri šálke obľúbenej kávy, čaju, alebo pri inom nápoji. V ponuke nájdete okrem alko a nealko nápojov taktiež rôzne dobroty a občerstvenie na zahnanie hladu.

CCC

CCC Nitra, Bratislavská 5b

V každej predajni CCC si zákazníci môžu vyberať zo širokej ponuky kvalitnej a pohodlnej obuvi od celých topánok, poltopánok, tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi, ale aj elegantných topánok, lodičiek, balerín, sandál, šľapiek. Všetky topánky ...

Predávané značky: Jennifer&Jennifer, Gino Lanetti, Via Ravia, Magic Lady, Nelli Blu a ďalšie

Čínske bistro

Čínske bistro Nitra, Bratislavská 5b

V prevádzke tohto rýchleho občerstvenia nájdete špeciality z čínskej a ázijskej kuchyne pripravované podľa tradičných receptúr a originálnych kvalitných potravín. Nájdete tu aj veľký výber nápojov.

Čistiareň Blesk V OC Galéria

Čistiareň Blesk V OC Galéria Nitra, Bratislavská 5b

V ponuke tejto čistiarne nájdete kvalitné služby – čistenie a rýchločistenie odevov. Behom nákupov sa o Vaše oblečenie postará špecializovaný personál, ktorý používa najmodernejšie technológie a čistiace prostriedky.

Dates Mobile predajňa

Dates Mobile predajňa Nitra, Bratislavská 5b

ddd

Predávané značky: LG, Apple, ZTE, Nokia, myPhone a ďalšie

Deichmann

Deichmann Nitra, Bratislavská 5

Nemecká spoločnosť Deichmann je špecialistom na výrobu dámskej, pánskej i detskej obuvi a koženej galantérie. Každú sezónu v butikoch Deichmann kúpite jedinečnú obuv za viac ako priaznivé ceny. Nové kolekcie obuvi možete sledovať na webových strá ...

Predávané značky: Casa Mia, PUMA, Nike, Bluefin, AM Shoes a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 8

Skúste aj ďalšie obchodné centrá

ZOC Max Nitra
Galéria Mlyny Nitra
OC Centro Nitra

Navigace