Trnavský kraj > Dunajská Streda > ZOC Max Dunajská Streda

ZOC Max Dunajská Streda

Popis lokácie
ZOC Max Dunajská Streda

ZOC Max Dunajská Streda obchody a predajne

Každý deň od 9tej do 21vej je pre vás otvorené zábavno- obchodné centrum MAX a s ním aj takmer 60 predajní a butikov. Strávte príjemné chvíle pri nakupovaní v lákavom prostredí obchodného centra. Vyberte si značkové oblečenie v butikoch Reserved, Gate, New Yorker, originálne „botičky“ napríklad u Baťu, obľúbenú knihu v kníhkupectve, či exkluzívne čokoládové pralinky v Delikatese. Vyskúšať môžete aj služby kaderníctva, solária, stávkovej kancelárie či centra krásy. Občerstviť sa príďte do reštaurácie, kaviarní alebo prevádzok rýchleho občerstvenia.

Zábavno- obchodné centrum MAX nájdete na Galantskej ceste, parkovanie je pre všetkých zákazníkov zdarma, zdarma je aj WIFI internetové pripojenie, WC.

Adresa ZOC Max Dunajská Streda:
Galantská cesta
929 01 Dunajská Streda

Kontakty:
Web:
E-mail: dunajskastreda@zocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Dunajská Streda v Dunajskej Strede

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Dunajská Streda. To nájdete na adrese Galantská cesta, 929 01 Dunajská Streda. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Arena Poker Club

Arena Poker Club Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Príďte sa odreagovať a stráviť svoj voľný čas do Arena Poker Clubu, zahrajte si hracie výherné automaty, poker či ruletu. Poker club organizuje časté turnaje a súťaže, otvorené je nonstop.

Arizona Cafe

Arizona Cafe Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Arizona Cafe je kaviareň so zaujímavým interiérom, kde si môžte v pokoji vychutnať svoj obľúbený nápoj. V ponuke nájdete samozrejme kávu a čaje, ale aj iné alkoholické a nealkoholické nápoje a drinky.

ASTRO - nábytok

ASTRO - nábytok Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Zháňate nový dizajnový nábytok do detskej či obývacej izby? Predajňa Astro v nákupnom centre Max je pre vás zaručene tou správnou voľbou! Najkvalitnejší materiál je spracovaný najnovšími technológiami tradičnou precíznosťtou slovenského výrobcu n ...

Predávané značky: Meuble

BABIES & CHILDREN - detská móda

BABIES & CHILDREN - detská móda Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Špecializovaná predajňa detských potrieb Babies & Children na Vás čaká s bohatým sortimentom detského tovaru – oblečenie, kočíky, postieľky, hračky, autosedačky či iné doplnky.

Predávané značky: Lego, Mehano, Mattel, Hasbro, Divertoys a ďalšie

BEAUTY HAIR SALON

BEAUTY HAIR SALON Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

BEAUTY HAIR SALON ponúka svojim zákazníkom kvalitné a cenovo prístupné služby a produkty kde okrem strihania patrí aj: farbenie vlasov, melírovanie vlasov, kreatívne farbenie, módne dámske strihy a účesy, rôzne vlasové kúry, prípravu účesov na rô ...

BioTechUSA Zoc Max

BioTechUSA Zoc Max Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Predajňa Biotech USA je zameraná pre potreby všetkých, ale najmä športovcov a tých ktorí chcú žiť zdravo. Svojim zákazníkom ponúka tieto výživové doplnky: proteíny, objemové prípravky, aminokyseliny, kreatíny, energizéry, NO produkty, spaľovače t ...

Predávané značky: BioTech USA, universal, BTN, BTN Natural, BioTech EU a ďalšie

CA ELEN - čaje, káva, darčeky

CA ELEN - čaje, káva, darčeky Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

CA Elen je špecializovaná predajňa, kde nakúpite čaje, kávu, dekoračný sortiment, či rôzne doplnky. V ponuke sú výberové sypané a balené čaje, káva, pomôcky na prípravu a mnoho iného!

Predávané značky: CA Elen

Cafe Prominent

Cafe Prominent Dunajská Streda, Galantská cesta

Cafe Prominent Vám ponúka pravé talianske espresso, ktoré si môžte vychutnať v príjemnom prostredí. Okrem toho tu nájdete aj ponuku iných nápojov, káv a čajov, a mnoho iného.

CCC

CCC Dunajská Streda, Galantská cesta 5692/20

Každý váš outfit bude skvelo doplnený o úžasne trendy modely dámskej obuvi značky CCC. Či práve zháňate spoločenskú obuv, lodičky, čižmičky alebo len papučky na doma v CCC si zaiste vyberiete! Všetkých módnych maniakov zaiste potešia pra ...

Predávané značky: CCC

Cinema Cafe

Cinema Cafe Dunajská Streda, Galantská cesta

Cinema Cafe je exkluzívna kaviereň a bar s príjemným posedením, ktoré si môžte spestriť nápojom z bohatej ponuky káv a čajov, miešaných drinkov a džúsov.

Predchádzajúci 1 2 ... 8

Navigace