Bratislavský kraj > Bratislava > Polus City Center

Polus City Center

Popis lokácie
Polus City Center

Polus City Center obchody a predajne

Na Vajnorskej ulici, v mestskej časti Nové Mesto, iba 3km od historického centra, nájdete najstaršie bratislavské obchodno-zábavné centrum Polus City Center. Mnohí z vás určite poznajú populárne rekreačné areály v okolí, ako jazero Kuchajda, tenisové kurty i futbalový štadión, tak prečo nestráviť príjemné chvílky aj v Poluse?

Polus City Center prináša štavnatú nádielku módnych butikov, kníhkupectvo, parfumériu, predajňu Datart, špecializovanú predajňu Tescoma, či predajňa profi športovje výživy. Na poschodí vás poteší Cinema City i mnohé druhy reštaurácie, kaviarne i lobby bary vo food courte. V Poluse nájdete aj hypermarket Carrefour, s otváracou dobou až do 22.hodiny každý deň.

Okrem mnohých módnych obchodov, nákupné centrum predstavuje obľúbený meeting point, kde si môžete príjemne zájsť do kina, na kávičku alebo dobrú večeru. Vyskúšajte napríklad populárnu Primi Café&Restaurant, ktorej ďalšiu prevádzku nájdete aj v Starom meste.

Parkovať môžete zdarma pred nákupným centrom, takmer 2000 parkovacích miest, samozrejmosťou je aj WIFI pripojenie v centre zdarma. Otváracia doba je každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny, s výnimkou Carrefouru a Cinema City do 22.00 hodiny a Slovenskej pošty do 20.00 hodiny.

Adresa Polus City Center:
Vajnohorská 100
831 04 Bratislava

Kontakty:
Telefon: +421 2 49 10 20 30
Web:
E-mail: operationspcc@ehl-sk.com

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Polus City Center v Bratislave

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Polus City Center. To nájdete na adrese Vajnohorská 100, 831 04 Bratislava. Väčšina obchodov má otvorené od 9.00 do 21.00.

Alain Delon

Alain Delon Bratislava III, Vajnorská 100

Značka Alain Delon inšpirovaná štýlom francúzskeho herca, dnes predstavuje módne oblečenie pre elegantného a moderného muža. Spoločnosť šije výhradne z kvalitnej, 100% nekrčivej bavlny, v ponuke aj nová služba šitie na mieru. Nová kolekcia pánske ...

Predávané značky: Vigoss, Richi, Alain Delon

Albi

Albi Bratislava, Vajnohorská 100

Všetky ALBI predajne ponúkajú pestrý sortiment baliaceho a ozdobného papiera, taštičiek a krabičiek, i krabíc, ale aj sortiment blahoželaní, vedomostných, moderných a párty hier. Ak hľadáte vhodný darček, tu si určite vyberiete! Príďte sa inšpiro ...

Predávané značky: Albi, Avery, Hallmark, Clementoni, History Heraldry a ďalšie

Allianz - Slovenská poisťovňa

Allianz - Slovenská poisťovňa Bratislava, Vajnohorská 100

Allianz – Slovenská poisťovňa ponúka produkty a služby ktoré patria medzi najlepšie na poistnom trhu. Intenzívne zlepšuje svoje poskytované služby, oceňujú nezávislí odborníci aj široká verejnosť. Klienti využívajú rýchlu likvidáciu poistných uda ...

Alpine Pro

Alpine Pro Bratislava III, Vajnorská 100

Alpine Pro je popredný výrobca športového a outdoorového oblečenia pre všetky vekové kategórie. Predajňa ponúka aj široký sortiment športových doplnkov a cestovných tašiek.

Predávané značky: Alpine Pro

Arena

Arena Bratislava III, Vajnorská 100

Značkový butik Arena predáva hlavne športové oblečenie pre atlétov, profesionálnych športovcov, ale i každého, kto chce pri športovaní a inej telesnej aktivite byť trendy a kvalitne oblečený. Veľmi populárne sú najmä plavky Arena.

Predávané značky: Speedo, TYR, Arena

Bagger

Bagger Bratislava III, Vajnorská 100

Taliansky výrobca kožených kabeliek a galantérie Bagger, je vyhľadávanou značkou hlavne náročnejších zákazníkov. V nákupnom centre Polus vás určite poteší predajňa plná trendy lesklých kabeliek na rôzne spoločenské udalosti.

Predávané značky: Scheilan, Cromia, Effedi, Nardini, Guidi a ďalšie

Balzamované kvety

Balzamované kvety Bratislava, Vajnohorská 100

V predajnom stánku Balzamované kvety nájdete pestrý sortiment balzamovaných kvetov a kytíc, ktoré sú vyrábané modernou technikou so zachovaním prirodzených vlastností všetkých kvetín. Sviežosť a farebnosť balzamovaných kvetín vás zaiste ...

Baťa

Baťa Bratislava III, Vajnorská 100

Baťa je symbolom kvality, jedinečného štýlu, tradície a rozumnej ceny nielen v Čechách, ale i na Slovensku. Spoločnosť predstavuje každoročne nové kolekcie dámskej, pánskej i detskej obuvi, navrhnutých podľa posledných trendov. Ak potrebujete top ...

Predávané značky: Power, Baťa, Cat, Botas

Bepon

Bepon Bratislava III, Vajnorská 100

Bepon je najväčší slovenský výrobca spodnej bielizne, podprseniek, plaviek, topov, ponožiek, podkoleniek a pančuchového tovaru. Od roku 1996 firma spolupracuje s talianským partnerom Golden Lady. Predajne ponúkajú aj špecializované rady pre šport ...

Predávané značky: Bepon, Sisi, Omsa, Golden lady

Big Mama's

Big Mama's Bratislava, Vajnohorská 100

Doprajte si naozaj dobré jedlo v Big Mama's ešte dnes! Naozaj pestrý výber originálne skombinovaných pokrmov, mnohé zaujímavé prísady z domácej i zahraničnej „záhradky“ , veľké porcie, milá obsluha a samozrejme príjemná cena. Obedové menu.

Predchádzajúci 1 2 ... 25

Navigace