Bratislavský kraj > Bratislava > Nákupné centrum Hron

Nákupné centrum Hron

Popis lokácie
Nákupné centrum Hron

Nákupné centrum Hron obchody a predajne

V mestskej časti Podunajské Biskupice je novootvorené zábavno- nákupné centrum HRON, ktoré vzniklo rekonštrukciou zo staršej, v podstate už nepotrebnej budovy. Hron patrí k menším obchodným centrám, ale napriek tomu na predajnej ploche cca 5200m3 nájdete módne butiky, reštaurácie i supermarket TES­CO.

Ak teda milujete najnovšie módne kúsky, príďte omrknúť najnovšie módne kolekcie napríklad do City Outletu, Cherry Bižutérie alebo textilného diskontu KIK. Ak máte naopak chuť na dobrú kávičku alebo obed, zaskočte si do food courtu, alebo využite nonstop otvorenú modernú multiherňu. Ďalej tu nájdete aj kaderníctvo, očnú optiku alebo kľúčovú službu.

Nákupné centrum HRON nájdete na Dudvážskej ulici, pre návštevníkov je parkovanie pred nákupným centrom zdarma, otváracia doba je denne od 9.00 hodiny do 21.00 hodiny.

Adresa Nákupné centrum Hron:
Dudvážska 5
821 07 Bratislava

Kontakty:
Web:

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Nákupné centrum Hron v Bratislave

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Nákupné centrum Hron. To nájdete na adrese Dudvážska 5, 821 07 Bratislava. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 20.00.

A-Z Domáce potreby

A-Z Domáce potreby Bratislava II, Dudvážska 5

Dovoz, distribúcia a predaj širokého sortimentu domácich potrieb. Výrobky z dreva, skla, ocele, smaltu, porcelánu a keramiky, malé i väčšie elektrické spotrebiče.

Predávané značky: Tescoma

Etno Galeria

Etno Galeria Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Etno Galéria v nákupnom centre Hron ponúka množstvo jedinečných diel inšpirovaných etno štýlom.

FAnn Parfumérie

FAnn Parfumérie Bratislava II, Dudvážska 5106

Všetko, čo potrebujete pre svoje skrášlenie vám ponúka najväčšia sieť parfumérií FAnn. Exkluzívna ponuka najznámejších dámskych i pánskych parfémov, pleťovej, telovej i vlasovej kozmetiky. Akcie, zľavy, súťaže a promo akcie počas celého roka. Prí ...

Predávané značky: Escada, Gucci, Estée Lauder, Lancome, Max Factor a ďalšie

Fashionoptic NC HRON

Fashionoptic NC HRON Bratislava II, Dudvážska 5

Očná optika Fashion Optik sa venuje predaju dioptrických skiel, rámov, kontaktných šošoviek a doplnkového sortimentu, i značkových slnečných okuliarov. Meranie zrakovej ostrosti- optometria i drobné opravy vašich okuliarov zdarma. Zľavy počas cel ...

Predávané značky: Guess, Betty Barclay

Fortuna SK

Fortuna SK Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Fortuna je najväčším prevádzkovateľom kurzových stávok v strednej Európe. Kurzové stávky športových a spoločenských udalostí pod zastrešením skúsených bookmakerov. Stávkovanie online, vernostný program a mnohé akcie.

Fotoslužby

Fotoslužby Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Prevádzka fotoslužby prináša dlhý zoznam služieb. Výroba fotografií aj na počkanie, čiernobiele a farebné kopírovanie, laminovanie, hrebeňová väzba, rámovanie do drevených či kovových líšt, výroba pečiatok, výmena bateriek, výroba promočných či s ...

Golden Vegas

Golden Vegas Bratislava II, Dudvážska 5

Golden Vegas herňa v nákupnom centre Hron v Podunajských Biskupiciach je najväčšou herňou na Slovensku. Hracie automaty, elektronická ruleta, 12 hracíh stolov a živý poker texas hold'em. Klasická ponuka soft a alkoholických nápojov.

Predávané značky: Golden Vegas

Green Design Plus

Green Design Plus Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Kompletné kvetinové služby, aranžmány a designové riešenia akýchkoľvek priestorov poskytuje kvetinárstvo Green Design. Svadobné či smútočné kytice, donášková služba.

Predávané značky: Green Design

Keysi štúdio

Keysi štúdio Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Keysi štúdio si zakladá na individuálnom, ale zároveň profesionálnom prístupe ku každému zákazníkovi. Široká paleta profesionálnych dermatologických služieb, kozmetické služby a ošetrenia pleti, či aplikácia trvalého makeupu a mihalníc.

Predávané značky: Keysi

KiK textile a Non-Food

KiK textile a Non-Food Bratislava II, Dudvážska 5106/5

Rozsiahlu ponuku cenovo doastupného, pohodlného, príjemného oblečenia pre menej náročných zákazníkov prináša spoločnosť KIK vo všetkých svojich butikoch v rámci stredného Slovenska. Príďte nakúpiť oblečenie pre celú svoju rodinu a ušetrite! Najle ...

Predávané značky: KIK

Predchádzajúci 1 2 ... 4

Navigace