Značky > Nike > Banská Bystrica

Nike Banská Bystrica

Nike

Prodejne Nike v Banskej Bystrici

Prosím čakajte ...

Ak hľadáte predajňu, ktorá v Banskej Bystrici predáva artikle značky Nike, ste tu na tom pravom mieste. Na tejto stránke nájdete prehľadne zoradené pobočky, ktoré v Banskej Bystrici značku Nike ponúkajú.

Aktuálne evidujeme v Banskej Bystrici tri predajne, ktoré značku Nike predávajú. Kliknutím dostanete viac informácií o značke Nike.

Weríme, že sme Vás nesklamali a podarilo sa nám dať Vám presne tie informácie, o ktoré ste mali záujem.

Alpha Pro Sport

Alpha Pro Sport Banská Bystrica, Na Troskách 25

Multibrandová predajňa pod názvom spoločnosti Alpha Pro Sport prináša módne kolekcie populárnych športových značiek. Či už radi športujete, alebo si len chcete dopriať značkové športové oblečenie na chvíle oddychu, v Alpha Pro Sporte si určite vy ...

Predávané značky: Nike, Reebok, adidas, O'Neill, Rucanor a ďalšie

Deichmann

Deichmann Banská Bystrica, Na Troskách 25

Deichmann je predajca obuvi, kde nájdete obuv pre celú rodinu. Nájdete tu veľký sortiment, vždy aktuálne kolekcie obuvi, elegantnú aj voľnočasovú obuv, ale aj výrobky koženej galantérie – opasky, peňaženky a iné.

Predávané značky: Medicus, adidas, Victory, Reebok, Casa Mia a ďalšie

Humanic

Humanic Banská Bystrica, Na Troskách 25

Milovníci topánok si určite prídu na svoje v predajni HUMANIC! Už zaujímavý výklad obchodu Humanic pritiahne váš pohľad, totiž určite si v ňom všimnete nejaký ten extravagantný model tejto sezóny. Okrem moderných modelov v Humanicu kúpite aj klas ...

Predávané značky: Zandonella, Bulaggi, s.Oliver, adidas, Picard a ďalšie

Navigace