Banská Bystrica - Banskobystrický krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Banskej Bystrici

Banskobystrický kraj > Banská Bystrica

Banská Bystrica

Reštaurácie a kaviarne

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne

Ste príjemne unavení z celodenného nakupovanie? Alebo sa vám len nechce tráviť dopoludnie pri sporáku? Nie je nič jednoduchšie, než si zájsť do reštaurácie či kaviarne. Nechať odpočinúť nohy, ušliapaný z nákupných centier, dať si kávu a zákusok. To vám ponúka každá kaviareň. Nájdete tu pokoj a občerstvenie. Internetové kaviarne vám navyše ponúkajú možnosť sa pri vychutnávanie kávy dozvedieť niečo nové alebo treba poslať e-mail.

Pokiaľ sa vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolou, nesmiete vynechať vyhlásené reštaurácie v Bratislave, Košiciach alebo Žiline. Miestne obchodníci pre vás pripravujú každý deň úžasné ponuky, ktorým nemožno odolať. Navyše čas strávený v príjemnej reštaurácii, sa vraj nezapočítava do ľudského žitia. To znie lákavo, že?

Deťom urobí radosť návšteva čínskej reštaurácie. A váš temperamentný náprotivok zase nadchne mexická reštaurácia. Sú pre vás pripravené u väčšiny obchodných centier ako chutná bodka za celodenným nakupovaním. A ak sú vaše chute konzervatívnejší, vyberiete si z našej ponuky určite tiež.

Ázijské bistro

Ázijské bistro Banská Bystrica, Na Troskách 25

Ázijské bistro Vám ponúka rýchle občerstvenie – jedlá výhradne z ázijskej a čínskej kuchyne. ak máte radi takúto kuchyňu, tu si prídete na svoje.

Bambusová záhrada

Bambusová záhrada Banská Bystrica, Na Troskách 25

Bambusová záhrada Vám ponúka jedlá ázijskej kuchyne, ale nájdete aj jedlá medzinárodnej kuchyne, ktoré si môžete vychutnať v príjemnom prostredí reštaurácie.

Café Dias

Café Dias Banská Bystrica, Na Troskách 25

Literárna kaviareň Café Dias je súčasťou kníhkupectva Panta Rhei. V Café Dias si možete vyhcutnať skvelú kávičku či čaj a popri tom si prečítať vašu obľúbenú knihu v príjemnom prostredí. Neváhajte ani chvíľku a strávte svoj čas plnohodnotne! ...

Capri cafe

Capri cafe Banská Bystrica, Na Troskách 25

Capri cafe Vám ponúka značkovú kávu Illy, no okrem nej aj iné teplé a studené nápoje, no v ponuke nájdete aj miešané drinky a iné.

Predávané značky: Illy

CC-Coffe

CC-Coffe Banská Bystrica, Na Troskách 25

CC-Coffe je kaviareň zariadená vo farbách Coca-Coly, ktorá je sponzorom kaviarne. Nájdete tu príjemné posedenie, milú obsluhu a veľký výber nápojov.

Predávané značky: Coca Cola

Dolce Positivo

Dolce Positivo Banská Bystrica, Na Troskách 25

Dolce Positivo je príjemná kaviareň spojená s barom, kde si môžte vychutnať svoj obľúbený nápoj, či už je to káva, čaj, alebo nejaký iný miešaný drink.

DON PAPA´S GRILL House

DON PAPA´S GRILL House Banská Bystrica, Na Troskách 25

Máte chuť na grilované masko či zeleninu? Alebo na nejaký chrumkavý čerstvý šalát? Don Papa´s je tou správnou voľbou pre vás! Fajnové jedlo si možete vychutnať priamo v reštaurácii vo food courte alebo si ho vziať sebou domov.

Dublin cafe & restaurant

Dublin cafe & restaurant Banská Bystrica, Na Troskách 25

Dublin cafe & restaurant je reštaurácia spojená s kaviarňou kde nájdete chutnú kávu Lavazza, ale aj veľký výber jedál – prioritou tohto podniku sú hlavne steaky, no nájdete tu aj iné jedlá medzinárodnej kuchyne.

Predávané značky: Lavazza

Fresh bar

Fresh bar Banská Bystrica, Na Troskách 25

V tejto prevádzke nájdete hlavne zaručene čerstvé drinky a koktejly pripravované z čerstvej zeleniny a ovocia podľa vlastného výberu. Tu nájdete drinky, ktoré Vám dodajú energiu a prečistia organizmus.

Jogo

Jogo Banská Bystrica, Na Troskách 25

Predjaný stánok JOGO prináša novinku vo svete gastronómie. Skvelý čerstvý mrazený jogurt v spojení s čerstvým ovocím povzbudí vaše zmysly a dopraje vám skvelý gastronomický zážitok. Jogurt je pripravovaný priamo v stánku, čo zaručuje jeho maximál ...

Predchádzajúci 1 2 3

Obchody v Banskej Bystrici predávajú tieto značky:

Coca Cola, Lavazza, KFC, Mauro, Illy, Tchibo

Navigace