Značky > Wella

Wella

  • Značky
Wella

Wella na Slovensku

Prosím čakajte ...

Nemeckú firmu Wella založil roku 1880 Franz Ströher bolo mu iba 26 rokoch a zaoberal sa predovšetkým výrobou a distribúciou vtedy módnych parochní. Wella ako jeden z najznámejších výrobcov vlasovej kozmetiky na svete rešpektuje najmodernejšie ekologické a zdravotné hľadiská a kladie dôraz na zdravie zákazníka. Pod značkou Wella AG sú tiež zariaďovaní kadernícke salóny nábytkom WELONDA a súčasťou koncernu je i firma TONDEO, vyrábajúca nožnice a britvy. V Českej republike je značka Wella od roku 1991.

Wella ponúka kompletnú starostlivosť o vlasy. Vďaka týmto výrobkom sú vlasy zdravé a krásne.

Buďte dokonalí so značkou Wella. Výrobky používajú kvalifikovaní kaderníci, ale aj Vy doma vykúzlite s touto značkou zázraky. Perfektný účes budete mať jedine vďaka značke Wella.

Wella to sú napr farby na vlasy, gély, pomády, tužidlá, laky, masky na vlasy a veľa ďalších a ďalších skvelých výrobkov, ktoré sú jednotkou pre prácu s vlasmi.

Značka Wella je predávaná v Kaderníctvo Cut & Color, Kaderníctvo Klier, dm drogérii ai

Značka Wella sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (TETA drogerie, TETA drogerie, atd.) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (dm drogerie markt, TETA drogerie, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (Coop Jednota, dm drogerie markt, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (TETA drogerie, Coop Jednota, atd.) Bardejov Bardejov (TETA drogerie, BILLA, atd.) Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 33

Navigace