Značky > Versace

Versace

  • Značky
Versace

Versace na Slovensku

Prosím čakajte ...

Taliansky návrhár Gianni Versace sa narodil v roku 1946 v Kalábrii. Jeho matka bola krajčírka, ktorá šila pre aristokratickú klientelu regiónu. Najskôr Versace pracoval ako stylista pre iných módnych návrhárov a neskôr sa stal slávnym a uznávaným návrhárom on sám. Značka Versace bola založená roku 1978. Už od svojho vzniku patrí k jedničkám na trhu vo svete módy. Versace vždy kládol dôraz na to, aby všetko čo prichádzalo z jeho dielne bolo nové, nevšedné a hlavne moderné. V 80. rokoch minulého storočia ponúkla značka Versace presne to, čo mladí ľudia chceli a čo očakávali. Kolekcie boli určené ako pre mužov tak aj pre ženy a zožali všeobecný úspech. Aj teraz má značka Versace svetoznámy ohlas a vďaka tomu nosia jej výrobky aj známe osobnosti ako je napr Angelina Jolie, Catherine-Zeta Jones či Madonna.

Pod značkou Versace nájdete napr tričká, košele, jeansy, šaty, nohavice, spodná bielizeň, topánky, doplnky ako napr slnečné okuliare, šatky, ďalej potom parfumy a parfumované vody a ďalšie luxusnízboží. Ukážte sa v odevoch značky Versace a buďte neodolateľní a predovšetkým neprehliadnuteľní.

Značku Versace nájdete v predajni Azzi Diamonds, DON GIL, Mania Sunglasses, Grand Optical, Dom značkovej módy a ďalšie.

Značka Versace sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Marionnaud, FAnn, atd.) Bardejov Bardejov (Fokus Optik, Fokus Optik) Betliar Betliar (FAnn Parfumérie) Bratislava Bratislava (Fokus Optik, FAnn, atd.) Čadca Čadca (Siloe Optika)
Dunajská Streda Dunajská Streda (Eiffel Optic, FAnn) Hlohovec Hlohovec (FAnn Parfumérie) Humenné Humenné (FAnn Parfumérie, Fokus Optik) Kolárovo Kolárovo (Fokus Optik) Košice Košice (FAnn, Fokus Optik, atd.)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 5

Navigace