Značky > Schwarzkopf

Schwarzkopf

  • Značky
Schwarzkopf

Schwarzkopf na Slovensku

Prosím čakajte ...

História značky Schwarzkopf je cez 111 rokov stará. Vtedy chemik Hans Schwarzkopf prevádzkoval v Berlíne malú drogériu. Pár rokov od vzniku značky prichádza na trh prvý tekutý šampón, prvé nealkalický šampón na svete a prvý farebná pena v Európe. Táto firma tiež ako prvý výrobca kaderníckych produktov premenil všetky svoje vlasové spreje na bezfreónovej. Schwarzkopf je známa po celom svete a používajú ju aj stylisti slávnych osobností. Obráťte sa na značku Schwarzkopf aj Vy a budete krajší.

Vyskúšajte napr krém na vlasy, olej na vlasy, penové kôry, šampóny, kondicionéry, gély, vlasové spreje, zmatňujúci púdre a ďalšie výrobky, ktoré vo svojom sortimente uvádza na trh.

Buďte dokonalí. Pomôže Vám v tom značka Schwarzkopf.

Značka Schwarzkopf je umiestnená napr. v kaderníctve Symple, Klier ai

Značka Schwarzkopf sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Klier) Bratislava Bratislava (Lara Beauty Kaderníctvo, JANES Kadernícky salón, atd.) Dunajská Streda Dunajská Streda (Kaderníctvo Galéria) Košice Košice (Kaderníctvo, Vogue, atd.) Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš (Maya kaderníctvo)
Martin Martin (Klier) Námestovo Námestovo (Kaderníctvo TREND) Nitra Nitra (Klier, Ro-Ma, atd.) Pezinok Pezinok (Kaderníctvo Terezka) Piešťany Piešťany (Klier, Kaderníctvo Lucia Franková)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace