Značky > Ralph Lauren

Ralph Lauren

  • Značky
Ralph Lauren

Ralph Lauren na Slovensku

Prosím čakajte ...

Ralph Lauren je americký módny návrhár známy pre značku Polo Ralph Lauren. Koncom 60. rokov založil značku Polo a boutique v New Yorku s elegantným športovým oblečením. V 70. rokoch sa podieľal na kostýmoch vo filme Veľký Gatsby, čím si vyslúžil uznanie. V tomto období sa začal venovať i parfumom. Zahral si dokonca v seriáli Priatelia.

Ralph Lauren ponúka kvalitný tovar ako je pánske a dámske oblečenie, topánky, kabelky, doplnky, šperky a tiež parfumy. Ralph Lauren je skvelá značka, ktorá vychádza v ústrety svojim zákazníkov a plní ich priania.

Značka Ralph Lauren je ponúkaná v predajniach Designer Sports, Denim House, Eurooptik.cz, Grand Optical, Fokus Optik, Marionnaud Parfumeries, Zhora, Douglas, Peek & Cloppenburg, Fann parfumérie či Parfém Land.

Značka Ralph Lauren sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Siloe Optika, Siloe Optika, atd.) Bratislava Bratislava (Siloe Optika, Eiffel Optic, atd.) Čadca Čadca (Siloe Optika) Dunajská Streda Dunajská Streda (Eiffel Optic) Košice Košice (Siloe Optika, Eiffel Optic, atd.)
Martin Martin (Siloe Optika) Michalovce Michalovce (Eiffel Optic) Nitra Nitra (Eiffel Optic, Eiffel Optic) Nové Zámky Nové Zámky (Eiffel Optic) Pezinok Pezinok (Siloe Optika)
         
Predchádzajúci 1 2 3

Navigace