Značky > Nestlé

Nestlé

  • Značky
Nestlé

Nestlé na Slovensku

Prosím čakajte ...

História značky Nestlé sa začala utvárať už v roku 1890. Toho roku bola zaregistrovaná ako grafická ochranná známka etiketa pre Nestle 's Kindermehl. Tovar značky Nestlé bolo dané do predaja už v roku 1892. roku 1918 bol menovaný prvý riaditeľ spoločnosti pre Českú republiku. Roku 1935 bola založená samostatná spoločnosť "Nestlé as pre výrobu a predaj potravín" v Prahe so sídlom v Sokolskej ulici. Teraz je značka Nestlé známa nielen u nás, ale iv zahraničí.

Nestlé prichádza na trh s výbornými produkty, ktoré Vás dokonale pohltí. Svet fantázie a farebných chuťou Vás učaruje pri každodennom zhone a vždy, keď si budete chcieť dať chvíľu pauzu.

V sortimente Nestlé nájdete napr Deli, Granko, Hašlerky, dojčenskej výživy a mnoho ďalšieho neuveriteľne kvalitného a skvelého tovaru.

Značka Nestlé je umiestnená v predajni Interspar, Hypermarket Tesco, Albert hypermarket ai

Značka Nestlé sa predáva v týchto městách:

Bacúch Bacúch (Coop Jednota, Coop Jednota, atd.) Báhoň Báhoň (Coop Jednota, Moja Samoška) Banka Banka (Coop Jednota) Bánov Bánov (Coop Jednota) Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (CBA Potraviny, Coop Jednota, atd.)
Banská Bystrica Banská Bystrica (Moja Samoška, Coop Jednota, atd.) Banská Štiavnica Banská Štiavnica (BILLA, Coop Jednota, atd.) Bardejov Bardejov (Milk-Agro, Milk-Agro, atd.) Bátorové Kosihy Bátorové Kosihy (Coop Jednota) Bátovce Bátovce (Coop Jednota)
         
Predchádzajúci 1 2 ... 39

Navigace