Značky > Dior

Dior

  • Značky
Dior

Dior na Slovensku

Prosím čakajte ...

Slávny návrhár Christian Dior sa narodil v Paríži roku 1905. V roku 1946 otvoril svoj ​​prvý obchodný dom Christian Dior. Roku 1947 v Paríži prvýkrát predstavil prvé oficiálne kolekciu. Táto kolekcia všetky uchvátila. V oblasti parfumov získala firma svoju slávu vďaka vôňu Poison. Parfumy Dior sú ako pre mužov tak aj pre ženy každej vekovej kategórie.

Luxusná značka Dior je veľmi obľúbená aj u známych osobností po celom svete. Je to prestížna značka zvýrazňujúca eleganciu a spoločenskú úroveň. U tejto značky nájdete v sortimente odevy pre ženy, mužov aj deti, kabelky, peňaženky, okuliare, doplnky, kozmetiku a parfumy. Doprajte si luxusnú značku Dior a urobte si radosť v podobe akéhokoľvek výrobku tejto značky. Dior to je luxus skrytý v eleganciu.

Značku Dior ponúka predajňa Amma Plus, Estée Lauder, Apia optika, Grand Optical, Eiffel Optic, Eurooptik.cz, Marionnaud Parfumeries, Sephora, Douglas ai

Značka Dior sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Marionnaud, EMS optic) Bratislava Bratislava (Marionnaud, Corial, atd.) Košice Košice (Corial, Mania, atd.) Nitra Nitra (Marionnaud, Mania, atd.) Piešťany Piešťany (Marionnaud)
Poprad Poprad (Mania Optic, Corial) Prešov Prešov (Corial, Marionnaud, atd.) Trenčín Trenčín (Mania Optic) Trnava Trnava () Zvolen Zvolen (EMS optic)
         
Predchádzajúci 1 2

Navigace