Značky > Diesel

Diesel

  • Značky
Diesel

Diesel na Slovensku

Prosím čakajte ...

Značka Diesel vznikla v roku 1978 a od začiatku si dávala za cieľ vytvárať kvalitné a módnym oblečenie. Táto firma, už mnoho rokov formuje módu pre mladých po celom svete. Renzo Rosso stál od čias jej založenia v jej vedení a vytváral predstavu, ktorú by sa značka Diesel mala uberať. Diesel si kladie za cieľ vytvárať oblečenie pre nezávislé mladých ľudí, ktorí nechcú byť zviazaní rovnakými zásadami obliekania a potrpia si na unikátne oblečenie, ktoré vyniká a upúta pozornosť. Diesel je uznávanou značkou po celom svete a jej predajne sú zhruba v 80-tich krajinách. V predajniach Diesel môžete nájsť širokú škálu sortimentu pre mužov a ženy a to predovšetkým sukne, tričká, bundy, jeans, peňaženky, kabelky, hodinky, šaty, mikiny, parfumy a ďalšie veľmi zaujímavé tovaru.

Výrobky značky Diesel nájdete napríklad v predajni Perry, Jeany.cz, Denim House, Brand New Products, Vagabond ai

Značka Diesel sa predáva v týchto městách:

Banská Bystrica Banská Bystrica (Siloe Optika, Klenoty Trend, atd.) Bratislava Bratislava (Favab, Diesel, atd.) Čadca Čadca (Siloe Optika) Dunajská Streda Dunajská Streda (Klenoty Trend) Košice Košice (Office Shoes, Zlatníctvo BRILIANT, atd.)
Levice Levice (Šperk Holíč, Novošperk) Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš (Top Tropic) Lučenec Lučenec (Šperk) Martin Martin (Šperk, Macado, atd.) Michalovce Michalovce ()
         
Predchádzajúci 1 2 3

Navigace