Značky > Alpine Pro

Alpine Pro

  • Značky
Alpine Pro

Alpine Pro na Slovensku

Prosím čakajte ...

Alpine Pro sa stal popredným českým výrobcom športového, outdoorového a ski oblečenie pre môže, ženy aj deti. Do svojej ponuky zahŕňa predovšetkým lyžiarske nohavice, bundy, jarné bundy, produkty z fleece, funkčné spodné prádlo, tričká, obuv, batohy, doplnky a cestovné tašky - to všetko patrí do kolekcie pre voľný čas a kolekcia pre športové aktivity. V roku 2009 sa značka Alpine Pro stala oficiálnym partnerom českého olympijského tímu na štvorročné obdobie. Športovci, ktorí nás reprezentovali na zimných olympijských hrách vo Vancouveri obliekali špeciálnu kolekciu vyrobenú len pre nich. Alpine Pro je bude obliekať aj na letných olympijských hrách v Londýne v roku 2012. Kolekcia bola daná do predaja i fanúšikom a širokej verejnosti.

Sortiment tejto firmy nájdete v značkových predajniach Alpine Pro, Sportisimo a ďalších.

Značka Alpine Pro sa predáva v týchto městách:

Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou (Sportisimo, Sportisimo) Banská Bystrica Banská Bystrica (Alpine Pro) Bardejov Bardejov (Sportisimo) Bratislava Bratislava (Alpine Pro, Alpine Pro, atd.) Čadca Čadca (Alpine Pro)
Dunajská Streda Dunajská Streda (Sportisimo) Galanta Galanta (Sportisimo, Sportisimo) Košice Košice (Sportisimo, Alpine Pro, atd.) Levice Levice (Sportisimo) Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš (Alpine Pro, Sportisimo)
         
Predchádzajúci 1 2 3

Navigace