O2 v Žiline

Pobočky > O2 > O2 v Žiline

  • Pobočky
O2

Pobočky O2 Žilina na Slovensku

V Žiline aktuálne evidujeme 2 pobočky O2. Pobočky O2 Žilina predávajú značky Samsung, Nokia, O2, HTC a LG. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Žiline.

O2

O2 Žilina, Veľká okužná 59A

Medzinárodná spoločnosť O2 ponúka svoje služby aj občanom Slovenska. Ak hľadáte kvalitné telekomunikačné a Internetové služby, toto je predajňa pre Vás.

Predávané značky: Nokia, Motorola, HTC, Samsung, Sony Ericsson a ďalšie

O2

O2 Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

Prevádzka O2 predstavuje každý deň svoje lákavé ponuky na telefonovanie. Zákazník sa tu môže kedykoľvek počas svojich nákupov jednoducho, rýchlo a najmä výhodne stať klientom spoločnosti O2. Ľahko získa výhody na zakúpenie balíkov produktov tejto ...

Predávané značky: Nokia, Sony Ericsson, LG, HTC, O2 a ďalšie

O2

O2 Žilina, Vysokoškolákov 52  Zrušená pobočka

Unikátne a cenovo výhodné riešenia pre váš telefón vám na mieru pripravia v pobočke O2 v OC Dubeň. Skvelé paušály, internetové paušály, volania do bezvedomia a či výhodné volacie a sms balíčky pre vás, vašu rodinu ale aj firmu. Neváhajte ani chví ...

Predávané značky: HTC, LG, Nokia, Sony Ericsson, O2 a ďalšie

O2

O2 Žilina, Prielohy 979/10  Zrušená pobočka

Spoločnosť O2 je popredným poskytovateľom služieb mobilnej komunikácie a Internetu na Slovensku, ale aj v Európe. Nájdete tu všetky služby, ktoré Vám spoločnosť ponúka, ale aj výber mobilných telefónov a príslušenstva.

Predávané značky: iPhone, Nokia, LG, Samsung, Sony Ericsson a ďalšie

Navigace