T-Centrum v Žiline

Pobočky > T-Centrum > T-Centrum v Žiline

  • Pobočky
T-Centrum

Pobočky T-Centrum Žilina na Slovensku

V meste Žilina nájdete momentálne 3 pobočky T-Centrum. Predajne T-Centrum Žilina majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: Samsung, Nokia, Apple, HTC i LG. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Žiline.

Telekom centrum

Telekom centrum Žilina, Vysokoškolákov 52

T-Cenrum je predajňa spoločností T-Mobile a T-Com. Nájdete tu všetky služby, ktoré ponúkajú tieto spoločnosti, tak isto aj kvalifikované poradenstvo a servis.

Predávané značky: Samsung, Nokia, Apple, Sony Ericsson, HTC a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Žilina, Veľká okužná 59A

T-Com patrí k najvýznamnejším poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Nájdete tu výhodné služby, produkty a poradenstvo.

Predávané značky: Sony Ericsson, LG, Samsung, Nokia, BlackBerry a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

Všetky telekomunikačné služby na jednom mieste prináša prevádzka TELEKOM CENTRUM! Vyberte si jedinečný paušál, mobilný internet či digitálnu televíziu za najvýhodnejšie ceny od najväčšieho predajcu na trhu! Skvelé sezónne ponuky pre stálych zákaz ...

Predávané značky: Sony Ericsson, Samsung, LG, Nokia, HTC a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Žilina, Prielohy 979/10  Zrušená pobočka

Telekom v spojení so spoločnosťou T-mobile tvorí jednoznačného partnera pre vaše telefonovanie, internetové pripojenie či digitálnu televíziu. Výhodné paušály či olanie do bezvedomia pre každého. Nastavenie vašich služieb presne podľa vašich potr ...

Predávané značky: BlackBerry, Samsung, Nokia, LG, HTC a ďalšie

T-Mobile

T-Mobile Žilina, Prielohy 979/10  Zrušená pobočka

T-Mobie patrí k najvýznamnejším poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu na Slovensku a v Európe. Nájdete tu ich kompletné služby taktiež j výber mobilných telefónov a príslušenstvo.

Predávané značky: Motorola, Nokia, Samsung, Apple, LG a ďalšie

Navigace