T-Centrum v Nitre

Pobočky > T-Centrum > T-Centrum v Nitre

  • Pobočky
T-Centrum

Pobočky T-Centrum Nitra na Slovensku

V meste Nitra nájdete momentálne 3 pobočky T-Centrum. Predajne T-Centrum Nitra majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: Samsung, Nokia, Apple, HTC či LG. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Nitre.

Telekom centrum

Telekom centrum Nitra, Štefánikova trieda 61

Spoločnosť Telekom je najväčším multimediálnym operátorom s veľmi zodpovedným prístupom k každému klientovi. Jednotlivcom, domácnostiam, ale aj firmám ponúka Telekom bohatú paletu telekomunikačných, internetových, dátových ale aj hlasových služie ...

Predávané značky: Samsung, Apple, LG, HTC, Sony Ericsson a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Nitra, Akademická 1/A

Spoločnosť T-com patrí k najvýznamnejším poskytovateľom služieb mobilnej komunikácie a Internetu na Slovensku ale aj v celej Európe. Vo svojej pobočke Vám ponúka svoje kompletné služby ale aj výber mobilných telefónov a príslušenstva.

Predávané značky: LG, Samsung, Apple, HTC, Sony Ericsson a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Nitra, Bratislavská 5b

Spoločnosť T-Mobile patrí k poskytovateľom služieb mobilnej komunikácie a Internetu. Vo svojej pobočke Vám ponúka svoje komplexné služby, ale aj predaj mobilných telefónov a príslušenstva.

Predávané značky: LG, HTC, Apple, Samsung, Nokia a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Nitra, Chrenovská 30  Zrušená pobočka

Táto spoločnosť patrí k najvýznamnejším prevádzkovateľom služieb mobilnej komunikácie a Internetu na Slovensku. Nájdete tu ich kompletné služby, ale aj možnosť vybrať si z ponuky telefónov, či kvalitné poradenstvo..

Predávané značky: Samsung, BlackBerry, Apple, Sony Ericsson, HTC a ďalšie

Navigace