T-Centrum v Košiciach

Pobočky > T-Centrum > T-Centrum v Košiciach

  • Pobočky
T-Centrum

Pobočky T-Centrum Košice na Slovensku

V meste Košice nájdete momentálne 3 pobočky T-Centrum. Predajne T-Centrum Košice majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: Apple, Nokia, Samsung, HTC a Sony Ericsson. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Košiciach.

T-Centrum

T-Centrum Košice, Moldavská cesta 32

Telekom centrum spája 2 popredné spoločnosti v oblasti poskytovania telekomunikačných a dátových služieb T-Mobile a T-Com. V tejto pobočke Vám ponúka kompletné služby, predaj telefónov a zariadení a poradenstvo.

Predávané značky: Alcatel, iPhone, Samsung, Apple, Nokia a ďalšie

T-Centrum

T-Centrum Košice, Toryská ul. č.5

V tejto predajni nájdete produkty a služby od spoločností T-Mobile a T-Com, ktoré patria na Slovensku k popredným poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu.

Predávané značky: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, BlackBerry, Easy a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Košice, Námestie osloboditeľov

Každý si vyberie v predajni spoločnosti TELEKOM v Auparku! Pordukty služieb, výhodné balíčky pre volanie v mobilných i pevnej sieti, internetové pripojenie- MAGIO internet i mobilný internet, digitálna televízia, a to všetko v prvotriednej kvalit ...

Predávané značky: Apple, iPhone, Sony Ericsson, Nokia, Alcatel a ďalšie

T-Mobile

T-Mobile Košice, Pri prachárni 4  Zrušená pobočka

Predajňa T-Mobile Vám ponúka služby a produkty spoločností T-Mobile, a T-Com, ktoré patria medzi najvýznamnejších poskytovateľov mobilnej a dátovej komunikácie a Internetu.

Predávané značky: LG, Motorola, Calvin Klein, Nokia, Samsung a ďalšie

Navigace