Mediapress v Bratislave

Pobočky > Mediapress > Mediapress v Bratislave

  • Pobočky
Mediapress

Pobočky Mediapress Bratislava na Slovensku

V našej databáze sme k dnešnému dňu našli v Bratislave celkom 6 pobočiek Mediapress. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Bratislave.

Mediapress

Mediapress Bratislava II, Mlynské Nivy 45

Mediapress sa venuje predaju periodickej tlače, časopisov, cigariet, cigár a rôznych druhov tabákových výrobkov, chladených nápojov, bagiet a drobného občerstvenia.

Mediapress

Mediapress Bratislava V, Einsteinova 18

Predaj dennej tlače, novín, časopisov, cigariet a iných tabákových výrobkov, nápojov, drobného občerstvenia a cukroviniek.

Predávané značky: Nový čas, Pravda, Sme, Korzár, ELLE

Mediapress

Mediapress Bratislava II, Metodova 6

Spoločnosť Mediapress Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou periodickej aj neperiodickej tlače zo Slovenska i zo zahraničia a predajom tabaku, tabakových výrobkov, cukroviniek a rôzneho iného drobného doplnkového tovaru. Poslúži zákazníko ...

Predávané značky: MediaPress, Sme, Davidoff, Camel, Nový čas

Mediapress

Mediapress Bratislava, Pribinova 8

Spoločnosť Mediapress v súčasnosti prevádzkuje viac ako 150 novinových stánkov a trafík, kde kúpite široký sortiment tabákových výrobkov, cigariet, novín, časopisov, chladených nápojov, bagiet a drobného sladkého občerstvenia.

Mediapress

Mediapress Bratislava II, Nevädzova 6

Trafika Mediapress predáva dennú tlač, noviny, časopisy, tabákové výrobky a cigarety, drobné občerstvenie, bagety, sladkosti, či chladené nápoje.

Predávané značky: Davidoff, Nový čas, Camel, Sme, MediaPress

Mediapress

Mediapress Bratislava III, Vajnorská 100

Mediapress zabezpečuje predaj dennej tlače, novín, časopisov, cigariet a iných tabákových výrobkov, nápojov, drobného občerstvenia a cukroviniek.

Navigace