Kenvelo v Žiline

Pobočky > Kenvelo > Kenvelo v Žiline

  • Pobočky
Kenvelo

Pobočky Kenvelo Žilina na Slovensku

V meste Žilina nájdete momentálne 4 pobočky Kenvelo. Predajne Kenvelo Žilina majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: Kenvelo, Kenvelo Kids, Sia Mia, Suxess by Kenvelo alebo Elements by Kenvelo. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Žiline.

Kenvelo

Kenvelo Žilina, Vysokoškolákov 52

Kenvelo je predajňa zameraná na mladšiu generáciu mužov a žien. V ponuke nájdete voľnočasové oblečenie, vždy v štýlových farbách a strihoch a samozrejme pre aktuálnu sezónu. Okrem toho sa môžte tešiť aj na spodné prádlo, doplnky a mnoho iného!

Predávané značky: Kenvelo, Kenvelo Kids

Kenvelo

Kenvelo Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

V každej novej kolekcii KENVELO, nájdete modely, v ktorých sa spája štýlová jedinečnosť značky Kenvelo, najnovšie módne trendy a potreby zákazníkov. Ak aj vy radi obliekate unikátny mestský štýl v spojení so športovým pohodlnejším prevedením, náš ...

Predávané značky: Kenvelo, Kenvelo Kids

Kenvelo

Kenvelo Žilina, Prielohy 979/10

Kenvelo je značková móda pre ženy i mužov. V tejto predajni si príde na svoje hlavne mladšia generácia milujúca nadčasovú streetwear módu, no nájdete tu aj veľký výber obuvi, spodného prádla, doplnkov a ďalšieho tovaru.

Predávané značky: Kenvelo Kids, Kenvelo

Kenvelo Kids

Kenvelo Kids Žilina, Vysokoškolákov 52

V predajni Kenvelo Kids nájdete oblečenie pre Vaše deti. Na výber máte pestré kolekcie oblečenia pod záštitou známej značky. V ponuke okrem oblečenia nájdete aj obuv a doplnky!

Predávané značky: Kenvelo Kids, Kenvelo

Navigace