Kenvelo v Nitre

Pobočky > Kenvelo > Kenvelo v Nitre

  • Pobočky
Kenvelo

Pobočky Kenvelo Nitra na Slovensku

V meste Nitra nájdete momentálne 3 pobočky Kenvelo. Predajne Kenvelo Nitra majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: Kenvelo, Kenvelo Kids, Sia Mia, Suxess by Kenvelo alebo Elements by Kenvelo. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Nitre.

Kenvelo

Kenvelo Nitra, Štefánikova trieda 61

KENVELO je obchodný odevný gigant, ktorý ponúka módne kolekcie dámskeho, pánskeho oblečenia, skor pre mladšie vekové kategórie. Ak máte doma teenagera, ktorý sa chce štýlovo obliekať, vytvoriť si svoj vlastný image, doprajte mu cenovo dostupné ob ...

Predávané značky: Kenvelo, Kenvelo Kids

Kenvelo

Kenvelo Nitra, Akademická 1/A

V predajni Kenvelo na Vás čaká bohatá ponuka dámskeho a pánskeho oblečenia. Na výber máte veľa druhov oblečenia najlepšej kvality a v mnohých kolekciách prevedenia.

Predávané značky: Suxess by Kenvelo, Elements by Kenvelo, Sia Mia, Kenvelo

Kenvelo Kids

Kenvelo Kids Nitra, Akademická 1/A

V predajni Kenvelo Kids nájdete exkluzívnu módu, oblečenie a doplnky pre Vaše deti. Na výber máte veľa druhov oblečenia a doplnkov v rôznych kolekciách.

Predávané značky: Kenvelo Kids, Kenvelo

KENVELO KIDS

KENVELO KIDS Nitra, Štefánikova trieda 61  Zrušená pobočka

Hneď vedľa butiku Kenvelo na vás a vaše detičky čaká predajňa Kenvelo Kids, ktorý je plný módneho detského oblečenia. Okrem toho v butiku kúpite aj detské doplnky, ako taštičky, batohy, topánočky, detské slnečné okuliare, spodné prádlo, pančuchov ...

Predávané značky: Kenvelo, Kenvelo Kids

Navigace