Kadeřnictví KLIER v Košiciach

Pobočky > Kadeřnictví KLIER > Kadeřnictví KLIER v Košiciach

  • Pobočky
Kadeřnictví KLIER

Pobočky Kadeřnictví KLIER Košice na Slovensku

V našej databáze sme k dnešnému dňu našli v Košiciach celkom 3 pobočky Kadeřnictví KLIER. Ak niektorú z pobočiek Kadeřnictví KLIER Košice navštívite, budete môcť vyberať napríklad z ponuky značiek Wella, Klier, Schwarzkopf, L´Oreal i Wella High Hair. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Košiciach.

Klier

Klier Košice, Námestie osloboditeľov

Vezmite svoje unavené a možno aj poškodené vlasy do raja, veznite ich do najbližšieho salónu KLIER. Súčasťou každej kúry je umytie, strih, vysušenie a celkový styling. Profesionálni kaderníci, najmodernejší styling, nie je nutná objednávka predom ...

Predávané značky: Klier, Schwarzkopf, L'oreal

Klier

Klier Košice, Pri prachárni 4

Sieť kaderníctiev Klier ponúka svojim zákazníkom a zákazníčkam kompletnú starostlivosť o vlasy. V kaderníctve ponúkajú bežné úpravy, ale aj slávnostné účesy a tiež je možné zakúpiť si vlasovú kozmetiku a prípravky pre vlasy a pokožku hlavy.

Predávané značky: Klier, Schwarzkopf, Wella High Hair, L´Oreal, Wella

Klier

Klier Košice, Toryská ul. č.5

Sieť vlasových štúdií Klier Vám vo svojej prevádzke ponúka kompletnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Nájdete tu služby ako strihanie, farbenie vlasov, ale aj česanie a tvorbu účesov na spoločenské a slávnostné príležitosti.

Predávané značky: Schwarzkopf, Klier, L'oreal

Navigace