FAnn parfumerie v Trnave

Pobočky > FAnn parfumerie > FAnn parfumerie v Trnave

  • Pobočky
FAnn parfumerie

Pobočky FAnn parfumerie Trnava na Slovensku

V našej databáze sme k dnešnému dňu našli v Trnave celkom 3 pobočky FAnn parfumerie. Ak niektorú z pobočiek FAnn parfumerie Trnava navštívite, budete môcť vyberať napríklad z ponuky značiek Davidoff, Hugo Boss, Gucci, Chanel alebo Versace. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Trnave.

FAnn

FAnn Trnava, Veterná 40

Sieť parfumérií FAnn patrí k najrozšírenejším na Slovensku. Vo svojej predajni Vám ponúka veľký výber dámskych a pánskych parfumov a vôní od renomovaných výrobcov, no okrem toho tu nájdete aj veľký výber telovej a dekoračnej kozmetiky.

Predávané značky: Laura biagiotti, Giorgio Armani, La Prairie, Givenchy, Sisley a ďalšie

FAnn

FAnn Trnava, Ul. Ferka Urbánka 11

FAnn parfumérie patrí k najväčšej sieti parfumérií na Slovensku. V tejto predajni nájdete veľký výber telovej a dekoračnej kozmetiky pre dámy aj pánov, veľký výber parfumov a vôní, ale aj iné doplnky, ktoré potešia zaručene každého!

Predávané značky: Guerlain, Versace, Laura biagiotti, La Prairie, Gosh a ďalšie

FAnn Parfumérie

FAnn Parfumérie Trnava, Kollárová 20

Vo všetkých filiálkach FAnn Parfumérie je rozsiahla ponuka drogérie, parfumérie a kozmetiky. Spoločnosť stavia zákazníka na prvé miesto svojich záujmov. Dôkazom toho je stále rozširujúci sa sortiment v oblasti parfumérie a kontrolovanej prírodnej ...

Predávané značky: Gucci, Aigner, Escada, Laura biagiotti, La Prairie a ďalšie

Navigace