ExiSport v Košiciach

Pobočky > ExiSport > ExiSport v Košiciach

  • Pobočky
ExiSport

Pobočky ExiSport Košice na Slovensku

V meste Košice nájdete momentálne 3 pobočky ExiSport. Predajne ExiSport Košice majú vo svojej ponuke napríklad tieto značky: adidas, Nike, Reebok, PUMA alebo Fila. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Košiciach.

ExiSport

ExiSport Košice, Moldavská cesta 32

V predajni športových potrieb a oblečenia EXIsport nájdete pestrý výber oblečenia pre ženy i mužov ale aj veľký výber športového náradia, doplnkov a pomôcok. Príďte sa presvedčiť.

Predávané značky: Brunotti, EXIray, Wilson, Reebok, Grisport. Adidas a ďalšie

ExiSport

ExiSport Košice, Námestie osloboditeľov

EXISPORT dnes predstavuje rozsiahlu sieť butikov plných športového oblečenia a obuvi pre všetky vekové kategórie a mnohé druhy športového náčinia. Originálny sortiment populárnych svetových značiek, ktoré používajú aj profesionálni športovci. Nak ...

Predávané značky: Wilson, Northland, Puma, Nike, Head a ďalšie

ExiSport

ExiSport Košice, Pri prachárni 4

Predajňa športových potrieb a oblečenia EXIsport ponúka zákazníkom športov oblečenie renomovaných značiek, tak isto širokú ponuku kvalitných športových pomôcok a doplnkov.

Predávané značky: Brunotti, Wilson, Diverse, Kettler, EXIray a ďalšie

ExiSport

ExiSport Košice, Toryská ul. č.5  Zrušená pobočka

V predajni EXIsport si na svoje príde každý športový nadšenec. Pripravené je oblečenie svetových výrobcov pre ženy i mužov a veľký výber športových doplnkov a náradí.

Predávané značky: Reebok, Northland, Brunotti, Wilson, Fila a ďalšie

ExiSport

ExiSport Košice, Štúrova 1  Zrušená pobočka

Ak máte chuť na nejaký nový kúsok športového odevu, či športového náčinia a nechce sa vám do obchodu či nákupného centra, omrknite webové stránky www.exisport.com, kde si môžete vybrať z pestrého sortimentu d ...

Predávané značky: Wilson, Grisport. Adidas, Fila, Exitrek, EXIray a ďalšie

Navigace