Danea v Bratislave

Pobočky > Danea > Danea v Bratislave

  • Pobočky
Danea

Pobočky Danea Bratislava na Slovensku

V Bratislave aktuálne evidujeme 3 pobočky Danea. Pobočky Danea Bratislava predávajú značky Danea, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Redhot a Mariella Burani. Pobočky nájdete v nákupných centrách v Bratislave.

Danea

Danea Bratislava V, Einsteinova 18

Spoločnosť Danea je slovenským výrobcom obuvi pre deti, dámy aj pánov. Svieže farby, nové módne materiály, moderný dizajn. V ponuke nájdeme aj množstvo kožených doplnkov, peňaženky či opasky.

Predávané značky: Enrico Coveri, Danea, Redhot, Roberto Cavalli, Mariella Burani

Danea

Danea Bratislava, Ivanská cesta 16

Spoločnosť Danea už tradične prináša slovenskému zákazníkovi kvalitnú a trendy dámsku i pánksu obuv, štýlové kabelky a pestrý sortiment doplnkov pre všetky vekové kategorie za skvelé ceny. Všetok dostupný tovar kúpite aj online v našom e ...

Predávané značky: Danea, Enrico Coveri, Mariella Burani, Roberto Cavalli, Redhot

Danea

Danea Bratislava III, Vajnorská 100

Spoločnosť Danea je slovenským výrobcom obuvi pre deti, dámy aj pánov. V ponuke nájdeme aj množstvo kožených doplnkov, peňaženky či opasky.

Predávané značky: Enrico Coveri, Mariella Burani, Redhot, Danea, Roberto Cavalli

Danea

Danea Bratislava, Pribinova 8  Zrušená pobočka

Danea predstavuje mladú, rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá promptne reaguje na módne trendy a šikovne ich prenáša do svojich modelov obuvi. Kvalitné materiály, šik strihy, priaznivé ceny a nakoniec skvostné modely pre náročnejšie dámy a pán ...

Predávané značky: Danea, Roberto Cavalli, Mariella Burani, Redhot, Enrico Coveri

Navigace