Žilinský kraj > Žilina > plavky

plavky Žilina

plavky v Žiline

Hľadáte štítok plavky v Žiline? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok plavky a nachádzajú sa v meste Žilina. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom plavky v krajine nájdete na plavky.

Calzedonia

Calzedonia Žilina, Veľká okužná 59A

Calzedonia je svetoznámy výrobca dámskych, pánskych a detských plaviek, no v ponuke predajne nájdete aj spodné a nočné prádlo, pančuchový či ponožkový tovar a iné.

Predávané značky: Calzedonia

Camaieu

Camaieu Žilina, Veľká okužná 59A

Módna značka Camaieu ponúka zákazníčkam kolekcie oblečenia, no nájdete tu aj plavky a spodné prádlo, nočné prádlo a mnoho doplnkov. Okrem toho Vás možno zaujme aj ponuka spoločenkých šiat.

Predávané značky: Camaieu

Danae

Danae Žilina, Vysokoškolákov 52

V butiku Danae Vás čaká široký sortiment dámskej a pánskej spodnej bielizne. Okrem toho tu nájdete aj výber nočnej bielizne najvyššej kvality a nechýba ani výber plaviek a doplnkov!

Predávané značky: Danae

Intersport

Intersport Žilina, Vysokoškolákov 52

V predajni Intersport nájdete kvalitné športové oblečenie v rôznych kolekciách pre ženy i mužov. Okrem toho sa môžte tešiť aj na veľký výber športových potrieb, náradí a doplnkov!

Predávané značky: Burton, adidas, Oasics, O'Neill, Reebok

Intersport

Intersport Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

Intersport aj na Slovensku, tak ako v iných štátoch Európy, vybudol sieť predajní so širokým sortimentom športového oblečenia, obuvi a športových potrieb pre všetky vekové katégorie. Značkové modely podľa posledných trendov sú k dostaniu za priaz ...

Predávané značky: Burton, Reebok, Oasics, adidas, O'Neill

Intimissimi

Intimissimi Žilina, Veľká okužná 59A

Predajňa Intimissimi Vám prináša exkluzívnu pánsku a dámsku spodnú bielizeň, no okrem toho aj nočnú bielizeň, plavky, pyžamá a župany.

Predávané značky: Intimissimi

Skiny

Skiny Žilina, Prielohy 979/10

Skiny je predajňa elegantnej dámskej spodnej bielizne, no nájdete tu aj pánsku spodnú bielizeň, nočnú bielizeň, plavky a taktiež veľký sortiment ponožkového a pančuchového tovaru a samozrejme doplnky.

Predávané značky: Huber, Falke, Jockey, Street One, Skiny

Tezenis

Tezenis Žilina, Veľká okužná 59A

Pod značkou Tezenis kúpite mnohé druhy dámskeho i pánskeho spodného prádla, dámskych i pánskych plaviek, pančuchového tovaru, pyžám ale i županov. Tezenis ponúka bielizeň na denné nosenie, čipkované i priesvitné modely, rozne farebné kombinácie. ...

Predávané značky: Tezenis

Triumph

Triumph Žilina, Vysokoškolákov 52

V tejto predajni na Vás čaká spodné prádlo tej najvyššej kvality. V ponuke nájdete okrem dámskeho prádla tiež nočné prádlo, a nechýba ani iný doplnkový tovar za skvelé ceny!

Predávané značky: Triumph

Triumph

Triumph Žilina, Veľká okužná 59A

Táto predajňa ponúka hlavne ženám exkluzívnu spodnú a nočnú bielizeň. Nájdete tu bielzeň v rôznych kolekciách a prevedeniach, tak si príďte vybrať!

Predávané značky: Triumph

Predchádzajúci 1 2

Navigace