Žilinský kraj > Žilina > Kaviareň

Kaviareň Žilina

Kaviareň v Žiline

Hľadáte štítok kaviareň v Žiline? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok kaviareň a nachádzajú sa v meste Žilina. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom kaviareň v krajine nájdete na Kaviareň.

Aura Café

Aura Café Žilina, Veľká okužná 59A

Kaviareň Aura Café Vám ponúka veľký výber teplých a studených nápojov, miešané nápoje a drinky, ale aj niečo pod zub. Nájdete je tu milú obsluhu a príjemný interiér, príďte na kávu či drink do Aura Café

Bonviván vinotéka

Bonviván vinotéka Žilina, Vysokoškolákov 52

Vinotéka Bonviván je exkluzívna vináreň spojená s kaviarňou, kde si môžte posedieť v príjemnom prostredí pri pohári kvalitného vína, či značkovej kávy Lavazza. V ponuke je toho samozrejme oveľa viac!

Café Dias

Café Dias Žilina, Veľká okužná 59A

V kaviarni Café Dias každý zákazník nájde znamenité kávy z rôznych kútov sveta, takže sa oplatí ju navštíviť. Okrem lahodnej kávy ponúka ešte aj príjemné posedenie. Kaviareň Café Dias vie úspešne osloviť všetkých zákazníkov, mladých, starých, no ...

Café Dubeň

Café Dubeň Žilina, Vysokoškolákov 52

Či máte chuť na lahodné espresso, cappucino alevo latté v kaviarni Café Dubeň vám ho milá obsluha s radosťou pripraví a naservíruje. V menu vás potešia aj sladké dezerty, zmrzlinka, a drobné občerstvenie. Otvorené je každý deň už od 8.30 ráno.

Café QUADRO

Café QUADRO Žilina, Veľká okužná 59A

Café QUADRO je zaujímavá a štýlová kaviareň. Môžte si tu oddýchnuť pri šálke kávy či čaju, no týmito nápojmi ponuka kaviarne rozhodne nekončí. Príďte sa presvedčiť!

Cinema Cafe

Cinema Cafe Žilina, Prielohy 979/10

Cinema Cafe je kaviareň spojená s multikinom, kde si môžte v pokoji vychutnať Váš obľúbený nápoj a spríjemniť si tak čakanie na filmové predstavenie.

Element Cafe Bowling

Element Cafe Bowling Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

Ak ste priaznivcom bowlingu, určite príďte vyskúšať 6najmodernejších profesionálnych dráh a stráviť tak neopakovateľné chvíle v príjemnom prostredí v bowling centre na 4. poschodí nákupného centra Mirage. V ponuke aj kaviareň, mnohé druhy drobnéh ...

Fresco

Fresco Žilina, Veľká okužná 59A

Fresco je spojenie kaviarne a baru v príjemnom prostredí s milou obsluhou. Nájdete tu široký výber nápojov a jedál.

Green Cafe

Green Cafe Žilina, Prielohy 979/10

Green Cafe je príjemná kaviareň, kde nájdete veľký výber teplých a studených nápojov, kávu Lavazza, ale aj miešané drinky, zmrzlinové poháre a iné.

Predávané značky: Lavazza

Habibi café

Habibi café Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

HABIBI CAFE je exkluzívnou prevádzkou, ktorá sa špecializuje na lahôdky, nápoje a pokrmy krajín blízkeho východu. Šéfkuchár priamo z Libanonu vám rád pripraví pravú arabskú kávu či čaj, typické sladké dezerty, vonnú fajku Shisa, všetko v ...

Predchádzajúci 1 2 3

Navigace