Žilinský kraj > Žilina > bundy

bundy Žilina

bundy v Žiline

Hľadáte štítok bundy v Žiline? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok bundy a nachádzajú sa v meste Žilina. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom bundy v krajine nájdete na bundy.

Tally Weijl

Tally Weijl Žilina, Nám. A. Hlinku 7B

Milé slečny, určite je aj pre vás dôležité, aby ste vo svojom oblečení cítili a vyzerali mlado, sviežo, trendy a tiež neodolateľne sexy. TALLY WEIJL prináša presne to a za úžasne nízke ceny! Pestré kolekcie výhradne dámskeho oblečenia, obuvi a mó ...

Predávané značky: Tally weijl

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Žilina, Veľká okužná 59A

Značka Tommy Hilfiger patrí k vyhľadávaným a stále veľmi obľúbeným značkám na slovenskom i svetovom trhu. V kolekciách nájdeme hlavne športovo- elegantné oblečenie pre všetky vekové kategórie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Predávané značky: Tommy Hilfiger

Latoya Fashion

Latoya Fashion Žilina, Nám. A. Hlinku 7BPobočka bola zrušená.

Butik populárnej značky LATOYA FASHION nájdete na druhom poschodí obchodného centra MIRAGE. Latoya Fashion to sú štýlové módne voľnočasové, casual, elegatné kolekcie dámskych i pánskych odevov. Pestrá ponuka módnych doplnkov, kabeliek, tašiek, bi ...

Predávané značky: Latoya

Nike Store

Nike Store Žilina, Veľká okužná 59APobočka bola zrušená.

Nike patrí k svetovej špičke medzi výrobcami športového oblečenia a potrieb. V ponuke predajne nájdete oblečenie, obuv a športové náradie, nechýba ani množstvo doplnkov a iné.

Predávané značky: Nike

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Žilina, Veľká okužná 59APobočka bola zrušená.

Exkluzívny butik populárnej značky Tommy Hilfiger prináša lifestylové dámske i pánske kolekcie oblečenie, obuvi, parfémov a mnohých doplnkov. Spokojní budú aj tí najnáročnejší zákazníci. Moderné kolekcie pánskych a dámskych jeansov.

Predávané značky: Tommy Hilfiger

Navigace