Žilinský kraj > Žilina > ZOC Max Žilina

ZOC Max Žilina

Popis lokácie
ZOC Max Žilina

ZOC Max Žilina obchody a predajne

V meste Žilina, centre Žilinského kraja, nájdete momentálne štyri veľké obchodné centrá a jedným z nich je práve zábavno- obchodné centrum MAX na ulici Prielohy 10. Spojte príjemné s užitočným a príďte si nakúpiť a zabaviť sa na jednom mieste.

Ak potrebujete pravidelný rodinný nákup, navštívte supermarket TEMPO, kde kúpite kvalitné čerstvé potraviny za najnižšiu cenu v okolí, ktorý je otvorený denne už od 7mej hodiny ráno.

Zábavno- obchodné centrum MAX je otvorené denne od 9.00 do 21.00 hodiny. Celkom tu na vás čaká 81 obchodných prevádzok, nájdete tu módne butiky, potešia vás značky ako New Yorker, Reserved, Kenvelo , drogériu i parfumériiu, obchody so značkovým športovým tovarom, ako napríklad Nebbia, adidas, populárne predajne obuvi Wojas, Altero. V Maxe je aj bohatá ponuka služieb ako rýchločistiareň, kopírovanie, kvetinárstvo či lekáreň.

Najviac kaviarní, kde si môžete príjemne oddýchnuť či vychutnať kávičku, nájdete na 2. poschodí nákupného centra, spolu s multikinom Cinemax a detským kútikom. ZOC MAX pre vás pravidelne pripravuje atraktívne akcie, ako nedeľné popoludnia s MAXom, výstavy a mnohé promo akcie a práve preto dnes predstavuje dôležitý meeting point. Samozrejmosťou je parkovanie pred nákupným centrom zdarma.

Adresa ZOC Max Žilina:
Prielohy 979/10
010 01 Žilina

Kontakty:
Telefon: +421 907 859 280
Web:
E-mail: zilina@zocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Žilina v Žiline

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Žilina. To nájdete na adrese Prielohy 979/10, 010 01 Žilina. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Adidas, HZH sport

Adidas, HZH sport Žilina, Prielohy 979/10

V tejto predajni nájdete kvalitnú športovú módu, oblečenie, obuv a doplnky od svetoznámeho výrobcu športového oblečenia a pomôcok – Adidas. Tešiť sa môžte aj na športové potreby a pomôcky.

Predávané značky: adidas, HZH

Allea

Allea Žilina, Prielohy 979/10

Predajňa ALLEA ponúka kvalitné kožené modely určené pre všetky vekové kategórie, pre mužov, ktorí majú štýl a ženy, ktoré chcú vyniknúť. Kožené odevy sa vyznačujú zaujímavo prepracovanými aplikáciami, farebnosťou a dajú sa využiť na množstvo rôzn ...

Predávané značky: allea

Alpine Pro

Alpine Pro Žilina, Prielohy 979/10

Alpine Pro je predajca športového oblečenia a obuvi, no nájdete tu aj najkvalitnejšie športové doplnky a pomôcky, z ktorých budú mať radosť aj najnáročnejší zákazníci.

Predávané značky: Alpine Pro

Army Shop

Army Shop Žilina, Prielohy 979/10

Predajňa Army Shop prináša kompletný sortiment military módy a doplnkov pre všetkých milovníkov tohto štýlu. Ponúkame sortiment rybárskych potrieb, maskáčového oblečenia, kompletnú výstroj do lesa, ďalekohĺady. Armádne a voľnočasové oblečenie a d ...

Autosklo Hornet

Autosklo Hornet Žilina, Prielohy 979/10

Autosklo Hornet je prevádzka, kde nájdete opravy autoskiel, výmena skiel či iné úpravy, fólie a iné.

Predávané značky: Hornet

Autoumyváreň Max

Autoumyváreň Max Žilina, Prielohy 979/10

Ako už samotný názov prezrádza, tu nájdete kompletnú starostlivosť o čistotu Vášho auta. V ponuke nájdete služby ako umývanie, čistenie exteriéru aj interiéru vozidla, všetko v najlepšej kvalite a za rozumné ceny.

Berry+

Berry+ Žilina, Prielohy 979/10

V nákupnom centre nájdete aj exkluzívnu predajňu nemeckej značky, ktorá na slovenský trh prináša vysoko módne oblečenie pre moletky od veľkosti 44. Rafinované strihy, trendy farby dokážu zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky každej ženskej post ...

CCC

CCC Žilina, Prielohy 979/10

To tu ešte nebolo! Ak aj vy milujete nakupovanie štýlovej módy za skvelé ceny, určite si obľúbite poľského výrobcu obuvi, spoločnosť CCC, ktorá prináša rozmanité kolekcie dámskej, pánskej i detskej obuvi za priaznivo nízke ceny. Či obuv ...

Predávané značky: CCC

Cinema Cafe

Cinema Cafe Žilina, Prielohy 979/10

Cinema Cafe je kaviareň spojená s multikinom, kde si môžte v pokoji vychutnať Váš obľúbený nápoj a spríjemniť si tak čakanie na filmové predstavenie.

Cinemax

Cinemax Žilina, Prielohy 979/10

Multikino Cinemax Vám ponúka jedinečne filmové zážitky. Vo svojich kinách používa najmodernejšie technológie v reprodukcií obrazu a zvuku.

Predávané značky: Cinemax

Predchádzajúci 1 2 ... 12

Navigace