Žilinský kraj > Žilina > Atrium Dubeň

Atrium Dubeň

Popis lokácie
Atrium Dubeň

Atrium Dubeň obchody a predajne

V Žiline, smerom na sídlisko Vlčince, na ulici Vysokoškolákov je od roku 2001 otvorené nákupné centrum Dubeň, ktoré v nedávnom čase prešlo celkovou rekonštrukciou a zmenilo názov na ATRIUM DUBEŇ.

V jednopodlažnom nákupnom centre nájdete celkom 79 obchodných prevádzok s rôznym sortimentom predávaného tovaru. Ak potrebujete nejakú novú módnu vychytávku, vyskúšajte niektorí z butikov ako Reserved, Orsay, výhradne pánsku módu predáva Alain Delon, Gatta a Bepon predstavujú špecializované predajne doplnkového pančuchového tovaru a exkluzívneho spodného prádla. V Atrium Dubeň môžete navštíviť aj veľkoplošnú predajňu Datart.Pre čerstvé potraviny si dojdite do supermarketu Carrefour s dlhšou otváracou dobou, už od 8mej ráno. Ak vás počas nákupov prepadne hlad, zvoľte si niektorú z prevádzok rýchleho občerstvenia, ako je napríklad pizzéria Dubeň, bagetéria FIN PLUS či čínske bistro. Za zmienku stojí aj populárny americký McDonald's so službou Drive In.

Ak k nám prídete autom, príjazd je z cesty vysokoškolákov a parkovanie pred centrom zdarma. Otváracia doba centra je denne od 9.00 do 21.00 hodiny.

Neváhajte, vojdite k nám, jedným z troch vchodov napríklad aj dnes!

Adresa Atrium Dubeň:
Vysokoškolákov 52
010 08 Žilina

Kontakty:
Telefon: 041 / 500 11 30
Web:
E-mail: info@ocduben.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Atrium Dubeň v Žiline

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Atrium Dubeň. To nájdete na adrese Vysokoškolákov 52, 010 08 Žilina. Väčšina obchodov má otvorené od 9.00 do 21.00.

Alain Delon

Alain Delon Žilina, Vysokoškolákov 52

Predajňa pánskej módy Alain Delon Vám prináša značkové oblečenie od renomovaných výrobcov, z ktorého si vyberú aj najnáročnejší zákazníci. Čakajú na Vás kolekcie formálneho a voľnočasového oblečenia, množstvo doplnkov a iné.

Predávané značky: Richi, Alain Delon, Vigoss

Allianz

Allianz Žilina, Vysokoškolákov 52

Allianz je poisťovňa, ktorá má vo svete dlhú tradíciu. Vo svojej pobočke Vám ponúka všetky svoje služby, tak isto aj poradenstvo a iné.

Ambiente

Ambiente Žilina, Vysokoškolákov 52

V predajni Ambiente nájdete veľký výber antialergických matracov, paplónov a podušiek. Nájdete tu aj celé posteľné súpravy, prehozy a plachty a nechýba ani veľký výber doplnkov!

Predávané značky: Ambiente

A3 Šport

A3 Šport Žilina, Vysokoškolákov 52

A3 Sport je špecializovanou predajňou zo siete maloobchodných predajní, ktoré sa od roku 1993 venujú predaju značkového športového oblečenia a obuvi. Vyberte si zo značiek * Adidas, Nike, Puma, Reebok*, ktoré stále predstavujú najobľúben ...

Predávané značky: Crocs, Merrell, Salomon, Wilson, PUMA a ďalšie

Bagetéria Fin Plus

Bagetéria Fin Plus Žilina, Vysokoškolákov 52

V tejto prevádzke rýchleho občerstvenia nájdete hlavne čerstvé a chutné bagety. Neváhajte a príďte ochutnať!

Beno Fashion

Beno Fashion Žilina, Vysokoškolákov 52

Beno Fashion Vám prináša voľnočasovú módu pre ženy a mužov. Nájdete tu veľký výber voľnočasového oblečenia, oblečenie na doma a množstvo doplnkov, z ktorých si určite vyberiete!

Predávané značky: Beno

Beno Sports Wear

Beno Sports Wear Žilina, Vysokoškolákov 52

Beno Sports Wear je exkluzívna predajňa športového oblečenia pre dámy a pánov. Milovníci športu tu nájdu kvalitné športové oblečenie za príjemné ceny, nechýba ani množstvo doplnkov a iné!

Predávané značky: Beno

Bepon

Bepon Žilina, Vysokoškolákov 52

Bepon je sieť predajní ktoré Vám prinášajú exkluzívny sortiment pančuchového a ponožkového tovaru. Okrem toho tu nájdete aj kolekcie spodnej bielizne a nočnej bielizne, doplnky a mnoho iného!

Predávané značky: Bepon, Sisi, Golden lady, Omsa

Bonviván vinotéka

Bonviván vinotéka Žilina, Vysokoškolákov 52

Vinotéka Bonviván je exkluzívna vináreň spojená s kaviarňou, kde si môžte posedieť v príjemnom prostredí pri pohári kvalitného vína, či značkovej kávy Lavazza. V ponuke je toho samozrejme oveľa viac!

Bublina

Bublina Žilina, Vysokoškolákov 52

V predajni Bublina nájdete tovar pre Vaše deti. Okrem textilu a oblečenia je nachystaný aj výber hračiek, doplnkov a pomôcok, autosedačky, kočíky a iné.

Predávané značky: Woody, Nicii, Wild Republic, Sedi, Trudi

Predchádzajúci 1 2 ... 12

Skúste aj ďalšie obchodné centrá

Obchodné Centrum Mirage, Žilina
ZOC Max Žilina
Aupark Žilina

Navigace