Žilina - Žilinský krajZnačkové prodejny a obchody v Žiline

Žilinský kraj > Žilina

Žilina

Elektro a počítače

Predajne   >   Elektro a počítače

Viete si predstaviť svoj ​​život bez takých vecí, ako sú mobilné telefóny, počítače či televízia? Asi len málokto odpovie, že áno. Väčšina z nás, je totiž na použitie tejto elektroniky menej či viac závislá. Či už hovoríme o závislosti, kedy si bez počítačové hry alebo sledovanie televízie nevieme predstaviť ani jedno popoludnie. Alebo o závislosti, keď pre svoje podnikanie či bežný život využívame mobily, iPhone, počítače a ďalšie veci, ako je napríklad aj biela technika. Chladničky a práčky sú dnes súčasťou väčšiny domácností.

Či teda chceme alebo nechceme, elektronika tvorí nevyhnutnú súčasť nášho života. Navyše sa často předháníme a dohadujeme, kto že má lepší model LCD televízie, novšiu verziu počítačovej hry alebo modernejšie iPhone.

V mnohých kamenných predajniach i e-shopoch nájdeme všetok tovar tohto druhu. Stačí si len vybrať, zaplatiť a začať užívať. Vyberte si aj vy ten svoj obľúbený obchod a urobte si radosť novou elektronikou.

alza

alza Žilina, Hlinská 27

Alza a.s.najväčší obchod s počítačmi a elektronikou, pobočka Žilina. Sortiment spoločnosti tvoria počítače, PC doplnky, komponenty, elektronika, domáce elektro, softvér a e-knihy, hračky a hry, parfémy a kozmetika, kuchynský riad, šport a papiern ...

Predávané značky: Fujifilm, Emgeton, JVC, Olympus, Baumatic a ďalšie

Apple Premium Reseller

Apple Premium Reseller Žilina, Veľká okužná 59A

Exkluzívna predajňa svetovo populárnej značky Apple. V našej predajni zakúpite všetky dostupné modely a produtky spoločnosti Apple, nikomu nemusím hádam predstavovať iPod, iPad, iPhone a či jedinečné a najlepšie počítače spoločnosti Appl ...

Predávané značky: Apple

Datart

Datart Žilina, Vysokoškolákov 52

Datart je jedna z najväčších sietí predajní elektro na Slovensku. Nájdete tu domáce spotrebiče, pračky, chladničky, ale aj počítače, notebooky, mobilné telefóny, TV a audio techniku a mnoho iného!

Predávané značky: Asus, Grundig, Osram, Acer, Apple a ďalšie

Datart

Datart Žilina, Veľká okužná 59A

Datart je predajca elektroniky, s pobočkami po celom Slovensku. V predajni nájdete spotrebnú elektroniku, spotrebiče, počítače, video a audio techniku a mnoho iného!

Predávané značky: Hewlett Packard, Benq, Bosch, Nokia, Samsung a ďalšie

Dates Mobile

Dates Mobile Žilina, Vysokoškolákov 52

Dates Mobile je špecializovaná predajňa kde nájdete veľký výber mobilných telefónov a príslušenstva. Okrem toho sa môžte tešiť aj na kvalifikovaný servis a poradenstvo.

Predávané značky: Sony Ericsson, Nokia, Samsung, BlackBerry, LG a ďalšie

Dates Mobile

Dates Mobile Žilina, Veľká okužná 59A

Dates Mobile Vám ponúka predaj a servis mobilných telefónov všetkých značiek. Nájdete tu aj veľký výber doplnkov a pomôcok, poradenstvo a mnoho iného.

Predávané značky: HTC, Samsung, Apple, Motorola, Mobilnet a ďalšie

EURONICS

EURONICS Žilina, Prielohy 1012/1C

Spoločnosť EURONICS ponúka svojim návštevníkom tovar na ktorý je právom pyšná. Okrem ponuky širokého sortimentu značkových elektrospotrebičov, elektroniky a výpočtovej techniky, pýchou spoločnosti je aj vysoko kvalifikovaný, odborne preškolený ob ...

Predávané značky: Siemens, ARDES, Tefal, ROHNSON, LG a ďalšie

Fenix

Fenix Žilina, Veľká okužná 59A

Predajňa Fenix ponúka zákazníkom mobilné telefóny a príslušenstvo. Zákazník tu nájde telefóny rôznych značiek, ktoré nie sú blokované, a preto ich môže používať v sieti ktoréhokoľvek operátora. Okrem predaja telefónov a príslušenstva firma ponúka ...

HEJHOUSE

HEJHOUSE Žilina, Bajzova 39/B

Predajňa HEJHOUSE ponúka široký sortiment za dobré ceny. Ponúka tovar z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, ná ...

Hráč

Hráč Žilina, Prielohy 979/10

Hráč je predajcom počítačových a konzolových hier. Ak sa radi zabávate tak tu nájdete exkluzívne herné tituly, či už novinky, alebo klasiku. Okrem toho tu nájdete aj predaj hracích konzol a príslušenstva.

Predávané značky: PSP, Microsoft Xbox, Nintendo Wii, Sony Playstation 1/2/3

Predchádzajúci 1 2 ... 4

Navigace