Trenčiansky kraj > Trenčín > dezerty

dezerty Trenčín

dezerty v Trenčíne

Hľadáte štítok dezerty v Trenčíne? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok dezerty a nachádzajú sa v meste Trenčín. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom dezerty v krajine nájdete na dezerty.

Delikateso

Delikateso Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Delikateso Vám ponúka naozaj širokú ponuku čokolád, praliniek, dezertov a iných sladkostí, kávu a vína, čaje, likéry a iné. Taktiež ponúka možnosť dať si zostaviť darčekový kôš podľa vlastných predstáv vhodný na slávnostné príležitosti.

Predávané značky: Feodora, Frapin, Angostura, Anthon Berg, Noble a ďalšie

Delikateso

Delikateso Trenčín, 7271 Belá

Máte chuť na nejakú lahôdku, čokoládku, či kúsok kvalitného syra? Navštívte exkluzívnu predajňu DELIKATESO v nákupnom centre Laugaricio a vyberajte zo širokého sortimentu rôznych delikates, vína, dezertov, kolekcií a darčekových košov.

Predávané značky: Del Monte, Barbero, Munz, Frapin, Bottega a ďalšie

Delikateso

Delikateso Trenčín, Mierové námestie 3

Spoločnosť Delikateso má sieť luxusných predajní v ktorých ponúka vysoko kvalitné cukrovinky, slané pečivo a kvalitný značkový alkohol priamo od renomovaných európskych výrobcov. Lákadlom pre zákazníka je predovšetkým to, že z uvedenej ponuky mu ...

Predávané značky: Noble, Valhrona, Mirabell, Neuhaus, Anthon Berg a ďalšie

STEPS CAFÉ

STEPS CAFÉ Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Moderná kaviareň Steps Vám ponúka príjemné posedenie v zaujímavom interiéri pri lahodnej káve, čaji, či inom nealkoholickom či alkoholickom nápoji. V ponuke sú taktiež miešané nápoje, zákusky a iné. Každý štvrtok od 16:00 do 21:00 sa v Steps café ...

ISOLA DEL CAFFÉ

ISOLA DEL CAFFÉ Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426Pobočka bola zrušená.

Príďte si vychutnať lahodnú Illy kávu práve do kaviarne Isola del Caffé. Čaká na Vás príjemné posedenie, veľký výber káv, čajov, miešaných drinkov.

Predávané značky: Illy

Navigace