Trenčiansky kraj > Trenčín > ZOC Max Trenčín

ZOC Max Trenčín

Popis lokácie
ZOC Max Trenčín

ZOC Max Trenčín obchody a predajne

Zábavno- nákupné centrum MAX, ktoré patrí do siete rovnomenných zábavno-nákupných centier, nájdete na ulici M.R.Štefánika, blízko železničnej stanice a lesoparku Brezina.

Na predajnej ploche viac ako 12.000 m2 nájdete viac ako 100 obchodných prevádzok, nájdete tu oblúbené modne butiky ako Orsay, Reserved, Terranova, Kenvelo, kde vždy kúpite najnovšie trendy modne kolekcie pre všetky vekové kategorie. Prevažne na druhom poschodí Maxu sú situované kaviarne, prevádzky rýchleho občerstvenia a jedna reštaurácia Doppio. V Maxe je aj najväčšie a najmodernejšie multikino Cinemax v meste. Certvé potraviny kúpite v supermarkete Hypernova.

ZOC Max zákazníkom ponúka aj bezplatné parkovanie, priamo pred centrom je 60 parkovacích miest na vonkajšom parkovisku a ďalších 400 parkovacích miest v podzemnej garáži. Otváracie hodiny centra su denne od 9.00 do 21.00 hodiny.

Adresa ZOC Max Trenčín:
gen. M.R. Štefánika 426
91101 Trenčín

Kontakty:
Telefon: +421 32 7419332
Web:
E-mail: trencin@ocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Trenčín v Trenčíne

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Trenčín. To nájdete na adrese gen. M.R. Štefánika 426, 91101 Trenčín. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Bagger

Bagger Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Predajňa Bagger ponúka zákazníkom a zákazníčkam široký sortiment luxusnej kožennej galantérie a doplnkov z ktorých si určite vyberiete, preto neváhajte a navšívte náš obchod v OC MAX.

Predávané značky: Scheilan, Gilda Tonelli, Nardini, Cromia, Effedi a ďalšie

Baťa

Baťa Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Predajňa Baťa ponúka široký výber dámskej, pánskej i detskej obuvi a doplnkov. V ponuke nájdete taktiež výrobky koženej galantérie – opasky, peňaženky, kufre a tašky, ale aj iné doplnky, z ktorých si určite vyberiete!

Predávané značky: Cat, Baťa, Power, Botas

Bepon

Bepon Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Bepon Vám ponúka široký sortiment pančuchové tovaru a spodného prádla. V ponuke nájdete pánske a dámske spodné prádlo, pančuchy a ponožky a rôzne doplnky, ktoré Vás isto oslovia.

Predávané značky: Golden lady, Sisi, Omsa, Bepon

Bevanda

Bevanda Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Bevanda fastfood vám pripraví rýchle jedlo, bagetu či sendvič presne podľa vašich predstáv. Vy si jednoducho vyberiete všetky ingrediencie a obsluha vám to skvelo pripraví. Výhodné obedové menu. Jedlo vám samozrejme zabalia aj sebou.

BioDiaCelia

BioDiaCelia Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Ak ste aj vy vyznávačom zdravého životného štýlu a preferujete zdravé potraviny, navštívte náš obchod Biodiacelia, ktorý nám ponúka sortiment biopotravín najvyššej kvality, špecializovaný sortiment bezlepkových, bezlaktozových, dia produ ...

Biotech USA

Biotech USA Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Bio tech USA je predajňa výživových doplnkov pre športovcov, doplnkov stravy, a športových pomôcok. V predajni na Vás čaká široká ponuka výživových doplnkov a športových potrieb, samozrejme veľký výber a dobré ceny!

Predávané značky: BioTech EU, Brutal Nutrition, BioTech USA, universal, BTN a ďalšie

Bresman

Bresman Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Či už si každý deň kupijte noviny, cigarety, sladkú tyčinku či lístok na MHD, trafika Bresman splní každú túto potrebu. V ponuke denná tlač, časopisy, tabákové výrobky, sladkosti, bagety a chladené nápoje. Trafiku BRESMAN nájdete naprízemí obchod ...

Predávané značky: Pravda, Sme, Hospodárske noviny, Toppres, Korzár a ďalšie

Brloh

Brloh Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Brloh je predajňa hier a hracích konzol rôznych značiek. V ponuke nájdete počítačové a konzolové hry, čerstvé novinky, ale aj overenú klasiku, ktorá určite nesklame. V ponuke je aj široký sortiment doplnkov pre lepší pôžitok z hrania.

Predávané značky: Sony, Gameboy, PlayStation, Nintendo

Bytový Raj

Bytový Raj Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

Unikátny novootvorený obchod Bytový Raj ponúka najširší sortiment bytových doplnkov a sortimentu v okolí. Nájdete u nás paplóny, vankúše, záclony, deky, prehozy, obrusy, utierky, uteráky, ale aj župany, pyžamá a mnoho ďalšieho. Vybavte s ...

CCC

CCC Trenčín, gen. M.R. Štefánika 426

V maloobchodnej predajni CCC si zákazníci všetkých vekových kategórií môžu vyberať z pestrej ponuky obuvi od celých topánok, poltopánok, tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi, ale aj elegantných topánok, lodičiek, balerín, sandál, šľapiek. Vše ...

Predávané značky: Nelli Blu, Lasocki, Nylon Red, Walky, Jennifer&Jennifer a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 13

Navigace